ایستادگی و وحدت رمز موفقیت در برابر دشمنان اسلام است

مدیر کل بنیاد شهید قم با تاکید بر لزوم ایستادگی و وحدت در برابر دشمن گفت: امروز دشمنان اسلام تلاش می‌کنند با تفرقه میان ملت ایران و نفوذ سیاسی آن‌ها را از راه انقلاب اسلامی منحرف کنند و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند. سید جواد هاشمی عصر امروز در مراسم بزرگداشت شهدای […]

مدیر کل بنیاد شهید قم با تاکید بر لزوم ایستادگی و وحدت در برابر دشمن گفت: امروز دشمنان اسلام تلاش می‌کنند با تفرقه میان ملت ایران و نفوذ سیاسی آن‌ها را از راه انقلاب اسلامی منحرف کنند و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

سید جواد هاشمی عصر امروز در مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر که در گلزار شهدای شیخان برگزار شد، اظهار داشت: باید در مسیر شهدا حرکت کرده و هیچ گاه از این عزیزان غافل نشد.

وی با اشاره به ارزش شهادت در اسلام افزود: شهدای بسیاری برای تنومند شدن نهال اتقلاب اسلامی جان خود را فدا کردند و ما نیز باید ادامه دهنده راه آن‌ها باشیم.

مدیر کل بنیاد شهید قم با تاکید بر لزوم ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن تصریح کرد: امروز دشمنان اسلام تلاش می‌کنند با تفرقه میان ملت ایران و نفوذ سیاسی آن‌ها را از راه انقلاب اسلامی منحرف کنند و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

هاشمی خاطر نشان کرد: به برکت خون شهدا همچنان ملت ایران با تبعیت از رهبر معظم انقلاب و الگو قرار دادن راه شهدا دشمنان را از اهداف شوم خود مأیوس کرده است.