همایش سه ساله کربلا در حرم حضرت معصومه(س) برگزار می‌شود

سومین همایش بزرگ «سه‌ساله کربلا»، گرامیداشت مقام حضرت رقیه سلام الله علیها، ویژه دختران و بانوان در حرم حضرت معصومه سلام‌الله علیها برگزار می‌شود. به گزارش قم نما به نقل از فارس، همزمان با سالروز شهادت جانسوز حضرت رقیه سلام الله علیها، همایش بزرگ سه ساله کربلا ویژه دختران و بانوان در شبستان نجمه خاتون […]

سومین همایش بزرگ «سه‌ساله کربلا»، گرامیداشت مقام حضرت رقیه سلام الله علیها، ویژه دختران و بانوان در حرم حضرت معصومه سلام‌الله علیها برگزار می‌شود.

به گزارش قم نما به نقل از فارس، همزمان با سالروز شهادت جانسوز حضرت رقیه سلام الله علیها، همایش بزرگ سه ساله کربلا ویژه دختران و بانوان در شبستان نجمه خاتون سلام‌الله علیها حرم مطهر، عصر روز دوشنبه ساعت الی ۱۷ در شبستان نجمه خاتون سلام‌الله علیها برگزار می‌شود.

سخنرانی این همایش بزرگ را حجت‌الاسلام سید مهدی دیانی بر عهده دارد و در این مراسم با محوریت شخصیت حضرت رقیه، تربیت فرزندان در سیره حسینی و ابعاد قیام عاشورا و رویدادهای پس از واقعه عاشورا برای بانوان حاضر در این مراسم تبیین خواهد شد.

قرائت قرآن کریم، برگزاری مراسم مداحی و تجلیل از ۱۰ تن از خانواده‌های شهدای مدافع حرم که دارای فرزندان و دختران سه ساله هستند از دیگر برنامه‌های محوری  این مراسم است.

این همایش بزرگ به همت واحد امور فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها همه ساله در آستان مقدس برای دختران سه ساله برگزار می‌شود.