تیم دانشگاه آزاد قم از مدعیان کسب سکو در لیگ برتر کشتی فرنگی

رئیس هیات کشتی استان قم گفت: با توجه به ۲ پیروزی در مسابقه اخیر و استعدادهای خوبی که در تیم دانشگاه آزاد قم وجود دارد این تیم را از مدعیان کسب سکو در لیگ برتر کشتی فرنگی می دانیم.

هادی علیایی در گفت‌وگویی ابراز داشت: امسال نماینده قم در لیگ برتر کشتی فرنگی با عنوان دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده است.

وی با اشاره به این که دور مقدماتی مسابقات در ۲ گروه برگزار می شود گفت: تیم دانشگاه آزاد اسلامی در گروه خود در ۲ دیدار ابتدایی ۲ نماینده خوزستان از اندیمشک و شهرداری مسجد سلیمان را در خانه خودشان شکست داد.

وی با اشاره به این که هر گروه لیگ برتر شامل چهار تیم است اظهار داشت: اکنون با کسب ۲ پیروزی، صعود تیم دانشگاه آزاد اسلامی قم به مرحله نیمه نهایی مسجل شده است.

رئیس هیات کشتی استان قم افزود: روز جمعه هفته جاری جدال برای سرگروهی را با تیم پر مهره سپاهان اصفهان در شهر اصفهان برگزار خواهیم کرد.

وی یادآور شد: برنامه فدراسیون کشتی این گونه است که نیمه نهایی و فینال تا آخر این ماه انجام شود و تیم ها در یک مکان جامع حضور یابند.

وی گفت: در گروه دیگر مسابقات، تیم فولاد خوزستان که از ملی پوشان زیادی بهره می برد و نماینده استان البرز نیز از مدعیان کسب سکو هستند.

علیایی افزود: بازیکنان تیم قم اکثرا بومی هستند و ملی پوشان استان در تیم دانشگاه آزاد حضور دارند ضمن این که کادر فنی شامل سرپرست و مربیان همه بومی هستند و عملکرد آن ها تاکنون رضایت بخش بوده است./