جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

مشعل مقاومت خاموش نخواهد شد

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس اعلام کرد: ملت‌های اسلامی در کنار قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین حضور دارند و نخواهند گذاشت مشعل مقاومت و شعله‌های خروشان آتش قهر امت اسلامی علیه اسراییل با تزویر استکبار و خیانت مزدوران منطقه‌ای خاموش شود.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جامعه مدرسین، در بیانیه این نهاد آمده است: امسال در حالی به استقبال روز جهانی قدس می‌رویم که شدت یافتن ظلم و قساوت دشمن صهیونیست در قدس شریف، دل‌بستگان به مساله‌ فلسطین را غمگین و خشمگین ساخته است. 

بیانیه حاکیست:  رژیم کودک‌کش اسراییل در ادامه‌ خونریزی‌ها و جنایت‌هایش با هتک حرمت مسجدالاقصی و کشتار مردم مظلوم فلسطین، سعی دارد شکست‌ها و زبونی خود را پنهان کند؛ اما این دست‌ و پا زدن‌ها مجاهدت هوشمندانه و فعال ملت فلسطین را خنثی نخواهد کرد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دراین بیانیه ضمن دعوت از امت اسلامی برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، اعلام کرده است: روز جهانی قدس، این یادگار ارزشمند امام راحل عظیم‌الشان روز خروش ظلم‌ستیزان و تحقق شعار «کونا للظّالم خصماً و للمظلوم عوناً»  ملت مومن و انقلابی ماست. 

این بیانیه ادامه یافته است: توانمندی‌های رزمندگان مقاومت در نفوذ و ناامن سازی شهرک‌های صهیونیست‌نشین آن‌چنان هراس و وحشتی به جان غاصبان خون‌ریز انداخته که از سایه خودشان هم می‌ترسند و با رفتارهایی جنون‌آمیز به خودشان هم شلیک می‌کنند؛ این قدرت‌نمایی‌های ارزشمند مجاهدان فلسطینی، شعار از نیل تا فرات غاصبان خون‌ریز را در محاصره خودساخته دیوار حائل خفه کرده است.

این بیانیه حاکی است: تقدیر فلسطین با نصرت الهی و مبارزه در حال رقم خوردن است و پیروزی بر رژیم جنایتکار صهیونیست آینده حتمی مقاومت و مجاهدت در راه خداست.

در پایان این بیانیه آمده است: دولت‌های اسلامی وظیفه دارند به حمایت از مردم مظلوم فلسطین بشتابند و به ماجرای فلسطین، به‌عنوان مسئله‌ی اصلی جهان اسلام توجه کنند. سیاست عادی‌سازی روابط با رژیم سُست‌، بی‌پایه‌ و پوشالی رژیم صهیونیستی ثمره‌ای جز خواری و ذلت برایشان نخواهد داشت. آینده از آن مقاومت است.

انتهای پیام/