لزوم تلاش مدیریت شهری برای رفع محرومیت‌های مناطق اصیل قم

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تلاش مدیریت شهری برای رفع محرومیت‌های مناطق اصیل قم تاکید کرد. احمد امیرآبادی فراهانی در آیین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های منطقه یک شهرداری قم که در مسجد چهارمردان برگزار شد، با تقدیر از تلاش‌های مجموعه مدیریت شهری برای رشد و توسعه شهر قم، اظهار کرد: […]

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تلاش مدیریت شهری برای رفع محرومیت‌های مناطق اصیل قم تاکید کرد.

احمد امیرآبادی فراهانی در آیین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های منطقه یک شهرداری قم که در مسجد چهارمردان برگزار شد، با تقدیر از تلاش‌های مجموعه مدیریت شهری برای رشد و توسعه شهر قم، اظهار کرد: منطقه چهارمردان و آذر جزو مناطق اصیل قم هستند و از نظر امکانات رفاهی از مناطق غیربرخوردار هستند و تلاش‌ها باید برای رفع مشکلات مردم این منطقه باید بیشتر شود.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر توسعه بوستان‌ها و فضای سبز در مناطق محروم و اصیل شهر، تصریح کرد: انقلاب اسلامی از منطقه چهارمردان آغاز شده و باید تلاش شود مشکلات کمتر شده و امکانات بیشتری به مردم اختصاص یابد.
امیرآبادی بیان کرد: ما در مجلس تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا پشتیبان مدیران شهر باشیم تا بتوانند برنامه‌هایی که برای شهر دارند با شرایط بهتری به سرانجام برسانند.
 شهرنیوز