پيام تبريك شهردار قم به مناسبت روز شهرداري و دهياري ها

شهردار قم با تقدير از خدمات خالصانه، بي منت و شبانه روزي شهرداري ها و تمامي دست اندركاران مديريت شهري، ۱۴ تير روز شهرداري را به كليه كاركنان زحمتكش شهرداري تبريك گفت. به گزارش  قم نما به نقل از شهرنیوز، متن پيام دکتر سقائیان نژاد به مناسب فرا رسيدن ۱۴ تيرماه روز شهرداري و دهياري […]

شهردار قم با تقدير از خدمات خالصانه، بي منت و شبانه روزي شهرداري ها و تمامي دست اندركاران مديريت شهري، ۱۴ تير روز شهرداري را به كليه كاركنان زحمتكش شهرداري تبريك گفت.

به گزارش  قم نما به نقل از شهرنیوز، متن پيام دکتر سقائیان نژاد به مناسب فرا رسيدن ۱۴ تيرماه روز شهرداري و دهياري به شرح ذيل است:

نامگذاری ۱۴ تيرماه به عنوان روز «شهرداری و دهياری» اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن قدردانی و تجليل از فعاليت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مديريت شهری، به ارزيابی عملکرد و فعاليت های اين نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.
نقش شهرداري‌ها و دهياري‌ها در توسعه و آباداني شهرها و روستاها بر همگان روشن بوده و شهرداري‌ها به عنوان يك نهاد مردمي نقش مهم و اثرگذاري را در پيشرفت و توسعه جوامع با تكيه بر ظرفيت‌هاي خود مردم دنبال مي‌كنند.
هر چه كه شهرداري‌ها و دهياري‌ها بتوانند در عرصه خدمت رساني به مردم و عمران و آباداني شهرها و روستاها به وظايف خود به شكل بهتري عمل كنند قطعا تاثير اين خدمات به صورت مستقيم متوجه مردم خواهد بود و البته تحقق اين مهم نيز در گرو همكاري مردم در اولويت نخست و همكاري بين دستگاهي در اولويت بعدي است چرا كه يك رابطه مستقيم بين مردم و شهرداري وجود دارد و هرچه كه اين رابطه از استحكام و قوت بيشتري برخوردار باشد قطعا شهرداري‌ها و دهياري‌ها در خدمت رساني توفيقات بيشتري خواهند داشت.
اینجانب در پایان فرا رسيدن روز شهرداري و دهياري را به همه فعالان عرصه مديريت شهري و روستايي تبريك گفته و اميدوارم كه در پرتو همكاري‌هاي متقابل در سه ضلع مثلث مردم، شهرداري و دستگاه‌هاي اجرايي، خدماتي در خور شأن شهروندان در عرصه پيشرفت جامعه شهري و روستايي ارائه شود.

دكتر سيدمرتضي سقاييان نژاد
شهردار قم