لغو اقامه نماز جمعه این هفته در قم

به نقل از روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قم،این شورا که روز گذشته با صدور اطلاعیه‌ای از اقامه نماز جمعه این هفته در قم و شهرهای تابعه این استان به جز منطقه پردیسان خبر داده بود، امروز از لغو اقامه نمازجمعه در شهر قم خبر داد.

در اطلاعیه روز پنجشنبه روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قم، علت لغو اقامه نماز جمعه در شهر قم، قرارداشتن در وضعیت نارنجی و فراهم نبودن شرایط برای برپایی نماز جمعه متناسب با این شرایط اعلام شده است.

اطلاعیه ادامه یافته است: به استحضار  مردم ولایت مدار قم می رساند با  توجه به اینکه شهر مقدس قم هنوز در وضعیت نارنجی قرار دارد و مقدمات برپایی نماز جمعه متناسب با این شرایط فراهم نیست جهت رعایت حال مومنین این هفته نیز نماز جمعه برگزار نمی گردد.

همچنین در ادامه این اطلاعیه آمده است: با توجه به دستورالعمل های جدید ستاد کرونا، نمازجمعه با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در مناطق کهک، قنوات، خلجستان، جعفریه، سلفچگان و فردو برگزار خواهد شد و در شهر قم و پردیسان برگزار نخواهد شد.

روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قم روز گذشته با صدور اطلاعیه ای اعلام کرده بود که نماز جمعه این هفته شهر قم در ۱۴ خرداد ماه جاری به امامت آیت الله سیدمحمدسعیدی تولیت حرم حضرت معصومه(س) در مصلای بزرگ قدس قم برگزار می شود که با توجه به اطلاعیه جدید، اقامه نماز جمعه این هفته در شهر قم لغو شد.

انتهای پیام/