نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری پاسداشت شهید فخری زاده برگزار می‌شود

به نقل از تسنیم، دبیر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار استان قم گفت: بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

سید حسین اخوان علوی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به  نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار اظهار داشت: نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار استان قم از ۲۹ آذرماه تا ۵ دی‌ماه برگزار می‌شود.

وی افزود:  این نمایشگاه  ۲۹ آذرماه تا ۵ دی‌ماه سال جاری در بستر وب برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.qomtechfair.ir و  www.qomstpfair.ir مراجعه کنند.

دبیر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار استان قم  بیان کرد: این نمایشگاه با پاسداشت و یادمان شهید هسته‌ای محسن فخری زاده و مرحوم حجت‌الاسلام دکتر موسویان، یکی از نخبگان برجسته بانکداری اسلامی آغاز به کار می‌کند.

اخوان علوی  با تأکید براینکه محور فعالیت‌های نمایشگاه بر اساس منویات مقام معظم رهبری با عنوان پژوهش و فناوری در خدمت جهش تولید خواهد بود، گفت: این دو بزرگوار بااینکه از چهره‌های ماندگار ملی کشور هستند اما هردو از نخبگان و تربیت‌یافتگان شهر کریمه اهل‌بیت(ع) محسوب می‌شوند.

وی به مهم‌ترین برنامه‌های استانی هفته پژوهش و فناوری اشاره کرد و افزود: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار و رونمایی از دستاوردهای جدید با رویکرد کارآفرینی و مهارت‌آموزی، برگزاری جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری استان، برگزاری جشنواره دانش‌آموزی و تجلیل از دانش آموزان پژوهشگر و فناور و برگزاری نشست‌های تخصصی و سمینارهای علمی پژوهشی ازجمله اقدامات برنامه‌ریزی‌شده در این ایام است.

دبیر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار استان قم با اشاره به اینکه تجربه برگزاری نمایشگاه در فضای وب تجربه ارزنده و مهمی خواهد بود خاطرنشان کرد: سعی خواهیم کرد نمایشگاه فضای مجازی را با همان کمیت و کیفیت سال‌های گذشته برگزار کنیم، برگزاری نمایشگاه مجازی بار دیگر توانمندی و ظرفیت‌های فناوران را در مدیریت هوشمند جامعه با کمترین هزینه و در راستای تأمین منافع و بهره وری اقتصادی کشور به منصه ظهور خواهد گذاشت.

انتهای پیام/