ایران از برکت خون شهید فخری‌زاده‌ها در عرصه‌های علمی دنیا نقش‌آفرین است

نماینده ولی فقیه در سپاه قم گفت:جمهوری اسلامی ایران به برکت انقلاب اسلامی ،فداکاری ملت شریف ایران و فرزندان راستین امام و رهبری و به برکت خون شهید فخری زاده‌ها و قاسم سلیمانی‌ها در بسیاری از عرصه‌های علمی در دنیا نقش اول را ایفا می‌کند.

به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم،  حجت الاسلام سید حسن اکبری ضمن تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت دانشمند نخبه هسته‌ای شهید محسن فخری زاده اظهار کرد: این شهید بزرگوار از سرمایه‌های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی بود که از فکری روشن و بسیار خلاق  برخوردار بود.

وی ادامه داد: شهید فخری‌زاده یک شخصیت فکری  و اندیشمند و همچنین اهل فلسفه و عرفان بود که دغدغه فرهنگی و ویژگی مذهبی خود را با مهارت و تخصص علمی تلفیق کرد.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قم با اشاره به محبوبیت  شهید فخری زاده در جامعه علمی کشور گفت: این شهید بزرگوار بسیار مطرح و مورد احترام تمام دانشمندان نظام و حتی مورد توجه جامعه علمی بیگانه بود.

اکبری در پاسخ به این سوال که چرا دشمن دست به این گونه اقدامات غیر انسانی می زند اظهار کرد: دشمن به ویژه آمریکای جنایتکار در حال غرق شدن و فروپاشی است و اسرائیل فرزند  آمریکا از فروپاشی استکبار جهانی احساس خطر کرده است و از این رو با روح استکباری و درنده خویی که دولت صهیونیست دارد اینگونه کار‌های غیر انسانی را صورت می‌دهد.

نماینده ولی فقیه در سپاه استان قم تصریح کرد: دشمن فکر می‌کند که با ترور شهید فخری زاده و دیگر شخصیت‌های علمی ما می‌تواند آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی را از بین برده و یا متوقف کند اما نوری که فخری‌زاده‌ها را هدایت می‌کند توحید و دلدادگی آنها به نظام جمهوری اسلامی است که هیچگاه بی فروغ نخواهد شد.

وی بیان کرد: دشمن در این خیال است که روزی کارها و منویات نظام را در جهان خاموش کند و تمام نیروهای انقلابی این نظام را ازبین ببرد که البته توان چنین کاری را ندارد و انشاالله به زودی از صفحه روزگار محو خواهد شد.

وی یادآور شد: مسؤولان و مدیران از این وقایع درس بگیرند که غرب هیچگاه تکیه گاه مناسبی برای حل مشکلات کشور نبوده و نخواهد بود.

حجت الاسلام اکبری با اشاره به این موضوع که جمهوری اسلامی موفقیت‌های زیادی در حوزه صنایع نظامی داشته و باید در دیگر عرصه‌ها نیز بدرخشد گفت: انقلاب اسلامی توانسته در این ۴۱ سال به شایستگی مسیرش را طی کند و بخش اعظمی از اهدافش را به جهان معرفی کند .

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران به برکت فداکاری ملت شریف ایران و فرزندان راستین امام و رهبری و به برکت  خون شهید فخری زاده‌ها و سلیمانی‌ها در بسیاری از عرصه‌های علمی در دنیا نقش اول را ایفا می‌کند و امروز برای بسیاری از کشورهای جهان الگو قرار گرفته که این دستاوردها با هدایت امامین انقلاب میسر شده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه استان قم با اشاره به ترس و وحشت استکبار جهانی از جمهوری اسلامی تصریح کرد: دشمن هر چقدر تلاش کرد تا با ایجاد موانع نظام را از حرکت و شتاب بازدارد موفق نشد و از این رو به ترور شخصیت‌های برجسته ای چون شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید محسن فخری‌زاده دست زد تا این شخصیت‌ها را از میان بردارد و به هدف شوم خود برسد که این کار نیز برای آنها نتیجه ای جز ذلت خودشان نخواهد داشت و نمی‌توانند مانع حرکت آرمانی آرمان خواهان در این نظام شوند.

وی تاکید کرد: با همه این اتفاقات مردم ما بالنده تر و مانند همیشه مستحکم تر و با اراده قوی تر پای عهد خویش ایستاده اند تا پرچم سبز ولایت فقیه به دست حضرت ولی عصر(عج) برسد .

اکبری با اشاره به طرح مصوب اخیر مجلس شورای اسلامی در خصوص تقویت توان هسته ای کشور با قدردانی از این عملکرد مجلس گفت: البته توقعی که از مجلس انقلابی و ولایتمدار وجود دارد بیش از اینهاست و دولت هم بایستی در کنار مردم باشد و با بهره گیری از هدایت‌ها و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و همراه و همدل با ایشان از کیان نظام جمهوری اسلامی حراست و حفاظت کند.

انتهای پیام/