آیت الله نوری همدانی: دولت باید دست واسطه‌ها را قطع کند تا اجناس ارزان شود/ گرانی کمر مردم را شکسته است

به گزارش قم نما به نقل از تسنیم، مرجع تقلید شیعیان بابیان اینکه دولت باید دست واسطه‌ها را قطع کند تا اجناس ارزان شود، گفت: گرانی کمر مردم را شکسته است و مردم در مشکلات سخت معیشتی هستند.

آیت‌الله نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان ظهر امروز در دیدار وزیر جهاد کشاورزی که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشت: خدمت به مردم بالاترین عبادت است، امروز وظیفه اول مسئولان خدمت به مردم است.

وی ایستادگی در برابر دشمن را موردتوجه قرارداد و افزود: در اسلام مرز جغرافیا ملاک نیست و علماء بحرین با جهاد و شهادت باید به مبارزه خود ادامه دهند و سکوت و بی‌تفاوتی جایز نیست.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به مشکلات کشور بیان کرد: پایین بودن پول ملی و وجود واسطه‌ها دو مشکل مهم در بالا بودن قیمت‌های کالاهای اساسی است.
استاد سطوح عالی حوزه علمیه عنوان کرد: سفر نتانیاهو به بحرین و افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در آن کشور روز عزای جهان اسلام است.

آیت‌الله نوری همدانی بابیان اینکه دولت باید دست واسطه‌ها را قطع کند تا اجناس ارزان شود، خاطرنشان کرد: گرانی کمر مردم را شکسته است و مردم در مشکلات سخت معیشتی هستند.

وی خاطرنشان کرد: وزارت جهاد کشاورزی باید دست واسطه‌ها را قطع کند تا هم تولیدکننده و هم مصرف‌کننده سود ببرند.

به گزارش تسنیم، کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در سفری که امروز به قم داشت با آیت‌الله مکارم شیرازی مرجع تقلید شیعیان دیدار و گفت‌وگو کرد، از دیگر برنامه های وزیر جهاد به قم اطلاعی در دست نیست.

انتهای پیام/