شهروندان قمی تنها برای امور ضروری به تامین اجتماعی مراجعه کنند

اداره کل تامین اجتماعی قم با صدور اطلاعیه ای ضمن اشاره به عدم حضور دو سوم کارمندان این اداره کل در محل کار به دلیل شیوع ویروس کرونا از شهروندان خواست فقط برای کارهای ضروری به شعب تامین اجتماعی استان مراجعه کنند.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی و امور فرهنگی تامین اجتماعی قم در این اطلاعیه آمده است: با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا که سبب تعطیلی دو سوم کارمندان دستگاه‌های اجرایی در شهر قم شده است ممکن است برخی شهروندان تصمیم بگیرند با توجه به افزایش ساعت های فراغت برای پیگیری مسائل مرتبط با بیمه اقدام کنند اما با توجه به این که دو سوم کارمندان نیز در شعب تامین اجتماعی قم حضور نمی‌یابند، این موضوع می‌تواند باعث ازدحام بیش از حد مراجعان و انتقال ویروس کرونا شود.

اطلاعیه حاکی است: از کارفرمایان، بیمه‌شدگان و بازنشستگان تقاضا می‌شود در شرایط بحرانی فعلی برای حفظ سلامتی خود و جامعه فقط برای انجام کارهای ضروری به شعب تامین اجتماعی قم مراجعه کنند و از مراجعه برای امور غیرضروری به شدت پرهیز نمایند.

طرح جامع اعمال محدودیت های برای کنترل کرونا با سطح بندی شهرها به مناطق قرمز، نارنجی و زرد از صبح امروز شنبه آذر ماه در سراسر کشور به اجرا گذاشته شد.
قم در حال حاضر جز شهرهای با وضعیت قرمز کرونایی به شمار می آید و محدودیت ها نیز متناسب با همین شرایط در این استان اعمال شده است./