حمایت استانداری قم از توسعه فضای سبز / بوستان جوان ساماندهی شود

استاندار قم با اشاره به اهمیت توسعه متوازن در شهر قم، بر حمایت استانداری در توسعه فضای سبز شهر قم تاکیدکرد.

به نقل از روابط عمومی شهرداری قم ، بهرام سرمست در آیین افتتاح، رونمایی و آغاز عملیات اجرایی ۱۵ پروژه بزرگ شهری قم که عصر شنبه به صورت ارتباط تصویری با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: این افتتاح و بهره‌برداری یک قدم بسیار مهم و ارزشمندی برای توسعه سرانه فضای سبز و مراکز تفریحی و خدماتی و عمرانی است.

استاندار قم بابیان اینکه امروز ۱۵ پروژه شهری به افتتاح رسیده یا وارد عملیات اجرایی می‌شود، افزود: ما برای توسعه استان به این اقدامات عمرانی نیاز داریم و استان همیشه از این اقدامات حمایت کرده است.

سرمست بابیان اینکه در راستای توسعه متوازن و متناسب فضاهای شهری این اقدامات بسیار مبارک است، تأکید کرد: به پرسنل خدوم شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریک و خداقوت می‌گویم.

وی ادامه داد: ما به دنبال یک توسعه متوازن در شهر قم هستیم و استانداری آمادگی دارد همانطور که تا به امروز در این پروژه‌ها حمایت کرده است از این امروز این روند را ادامه دهد به همین منظور برای توسعه فضای سبز اخیراً در شورای معاونین استانداری طرحی را تصویب کردیم.

استاندار قم استاندار قم با اشاره به اهمیت توسعه متوازن در شهر قم، بر حمایت استانداری در توسعه فضای سبز شهر قم تاکیدکرد.بابیان اینکه ساماندهی بوستان جوان و اقدامات لازم برای اصلاح بهره‌برداری از بوستان جوان در دستور کار قرارگرفته است، افزود: استانداری آمادگی دارد مانند گذشته برای گسترش و توسعه فضاهای سبز با در اختیار دادن اراضی و امکانات و همکاری دستگاه‌های اجرایی برای مردمان این شهر مقدس و استان خادمان صدیقی باشد.