۵ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان قمی توزیع می شود‌

رئیس ستاد کمک های مردمی کریمه اهل بیت(س) گفت: با شیوع مجدد کرونا در سطح شهر و با بهره گیری از فعالیت خیرین و مردم پنج هزار بسته مواد غذایی هر کدام به ارزش ۲۵۰ هزار تومان در بین افراد نیازمند در سطح شهر توزیع می شود.

به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، محمود پارچه باف ظهر امروز در جمع خبرنگاران که در حسینیه سفینه النجاه برگزار شد، با اشاره به کمک‌های مردمی در بازسازی خانه‌های سیل زده استان لرستان در فروردین ۹۸ اظهار داشت: ستاد مردمی کریمه اهل بیت(س) ۹۸ واحد مسکونی ۶۵ و ۸۵ متری را از محل کمک‌های مردمی و با مشارکت سپاه علی بن ابیطالب(ع) و تولیت آستانه حضرت معصومه(س) ساخته است.

رئیس ستاد کمک های مردمی کریمه اهل بیت(س) افزود: این واحد ها آماده تحویل مردم مناطق سیل زده ابراهیم آباد و دوره چگنی لرستان است، مردم و خیرین می‌توانند مبالغ نقدی خود را به شماره حساب ۰۱۰۹۰۹۵۷۵۷۰۰۶ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۶۶۸۱۳۵۵ واریز کنند.

وی با اشاره‌ به فعالیت‌های ستاد کمک های مردمی کریمه اهل بیت(س) در ایام کرونا بیان کرد: توزیع روزانه ۲۵۰۰ غذا بین کادر درمانی و افراد جهادگر در سطح استان، ضدعفونی کردن معابر، اماکن عمومی، خودروها، تولید و توزیع ۳۳۰ هزار ماسک و مواد ضدعفونی کننده به ارزش یک میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان از جمله اقدامات این ستاد بود که هزینه آن از محل کمک‌های مردم و خیرین جمع آوری شد.
پارچه باف عنوان کرد: با شیوع مجدد کرونا در سطح شهر و با بهره گیری از فعالیت خیرین و مردم پنج هزار بسته مواد غذایی هر کدام به ارزش ۲۵۰ هزار تومان در بین افراد نیازمند در سطح شهر توزیع می شود.

رئیس ستاد کمک های مردمی کریمه اهل بیت(س) ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی به ۲۰ هزار خانوار نیازمند شناسایی شده با مشارکت هشت میلیارد تومان بنیاد مستضعفان اهدا می شود.

وی از تهیه ۱۰۰ هزار ماسک خبر داد و افزود: این تعداد ماسک در بین مردم در نماز جمعه، حوزه‌های علمیه، آموزش و پرورش، دادگستری‌ها برای پیشگیری از کرونا توزیع شده است که با کمک خیرین و مردم این تعداد افزایش خواهد یافت.

پارچه باف گفت: ستاد کمک های مردمی کریمه اهل بیت(س) با مشارکت سپاه علی بن ابیطالب(ع) اقدام به بازسازی و تعمیر ۵۰۰ خانه روستایی در بخش مرکزی استان می کنند، برای خانه‌های روستا‌های مسیله، قمرود، ملک آباد و قنوات مبلغ ۵ میلیارد تومان پیش بینی شده است که تا پایان سال ۹۹ باید بازسازی آن‌ها به پایان برسد.

رئیس ستاد کمک های مردمی کریمه اهل بیت(س) تامین جهیزیه برای ۵۰۰ نوعروس و جذب اعتبار ۵ میلیارد تومانی برای محصور کردن فاضلاب روستا‌های بخش مرکزی را از دیگر فعالیت‌های این ستاد تا پایان امسال برشمرد.

انتهای پیام/