اعزام ۵۰ دستگاه اتوبوس از قم برای حمل و نقل زائرین اربعین

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم گفت: شهرداری قم جهت خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی به مرز مهران ۵۰ دستگاه اتوبوس اعزام خواهد کرد. به گزارش قم نما به نقل از شهرنیوز، حسین مومنی موحد با بیان اینکه ۵۰ دستگاه اتوبوس جهت جابجایی زائرین اربعین حسینی به مرز مهران از سوی شهرداری قم اعزام خواهد […]

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم گفت: شهرداری قم جهت خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی به مرز مهران ۵۰ دستگاه اتوبوس اعزام خواهد کرد.

به گزارش قم نما به نقل از شهرنیوز، حسین مومنی موحد با بیان اینکه ۵۰ دستگاه اتوبوس جهت جابجایی زائرین اربعین حسینی به مرز مهران از سوی شهرداری قم اعزام خواهد شد، اظهار کرد: ناوگان اعزامی از شهر مهران و پارکینگ های اطراف زائرین را تا نقطه صفر مرزی جابجا خواهند کرد.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با تاکید بر نظارت بر روند خدمت‌رسانی این ناوگان در مرز مهران، تصریح کرد: دو واحد گشت، ناوگان اعزامی را در طول مسیر همراهی کرده و بر سرویس دهی آنها در طول مدت ماموریت نظارت دارند.
مومنی موحد بیان کرد: واحد سیار و اکیپ تعمیرگاهی سازمان نیز با کلیه تجهیزات در طول سفر  جهت خدمات رسانی به ناوگان، کاروان اعزامی را همراهی می‌کنند.
وی با تاکید بر اینکه ناوگان اعزامی به گونه‌ای انتخاب شده‌اند که هیچ خللی در خدمات‌رسانی در این ایام در شهر قم ایجاد نشود، خاطرنشان کرد: ۲۵۰ دستگاه اتوبوس بخش خصوصی به همراه مینی‌بوس‌های شهری خدمت‌رسانی به شهروندان را بر عهده دارند.