بازدید اعضای شورای اسلامی شهر از پروژه‌های منطقه ۵

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قم از برخی از پروژه‌های شهرداری منطقه پنج قم بازدید کردند. به گزارش قم نما به نقل از شهرنیوز، عبدالله جلالی رئیس شورا به همراه محسن محرری، حسن طلایی، مجید اخوان، روح‌الله امراللهی و حجت‌الاسلام سیدمحمد آتش‌زر ضمن بازدید از برخی پروژه‌های عمرانی منطقه پنج در جلسه‌ای با احمد […]

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قم از برخی از پروژه‌های شهرداری منطقه پنج قم بازدید کردند.

به گزارش قم نما به نقل از شهرنیوز، عبدالله جلالی رئیس شورا به همراه محسن محرری، حسن طلایی، مجید اخوان، روح‌الله امراللهی و حجت‌الاسلام سیدمحمد آتش‌زر ضمن بازدید از برخی پروژه‌های عمرانی منطقه پنج در جلسه‌ای با احمد ترکمن شهردار این منطقه مشکلات و مسائل منطقه پنج را پیگیری کردند.
بازدید از بوستان ۳٫۵ هکتاری در حال احداث آفتاب، رینگ دوم مسجد مقدس جمکران، بلوار فردوسی و… از جمله برنامه‌های رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قم در این بازدید بود.
ترکمن شهردار منطقه پنج در جلسه مشترک با اعضای شورای شهر قم توضیحاتی در خصوص روند اجرای پروژه‌های عمرانی و خدمات‌رسانی به شهروندان در این منطقه ارائه کرد.
عبدالله جلالی نیز در این جلسه ضمن تقدیر از خدمات شهرداری منطقه پنج به شهروندان، با اشاره به برخی مشکلات محلات محروم منطقه، خواستار تلاش بیش از پیش برای رفع این مشکلات شد.