دستگاه‌های دولتی قم جهت برگزاری جشن نیمه‌شعبان همه ظرفیت خود را به میدان بياورند

استاندارقم گفت: دستگاه‌های دولتی، اجرایی و هیئات مذهبی استان موظف هستند در راستای برگزاری جشن بزرگ میلاد حضرت صاحب‌الزمان(عج) در نیمه شعبان، همه ظرفیت خود را به میدان بياورند.

به گزارش پایگاه خبری قم نما به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم، دکتر سیدمحمد آقامیری در جلسه ستاد تسهیلات زائران استان قم که بعدازظهر امروز در سالن جلسات مسجد مقدس جمکران برگزار شد اظهار کرد: تمامی دستگاه‌های دولتی، اجرایی و هیئات مذهبی استان موظف هستند در راستای برگزاری جشن بزرگ میلاد حضرت صاحب‌الزمان(عج) در نیمه شعبان، همه ظرفیت خود را به میدان بياورند.

وی افزود: تمامی امکانات استان جهت باشکوه برگزار شدن این مراسم جهانی پای کار بیاید و خدمت‌رسانی به زائرین و مجاوران به شکل مناسب صورت بگیرد. طبق دستورات وزیر کشور به برخی وزارتخانه‌ها و استان‌های همجوار، امکانات آنان نیز جهت خدمت‌رسانی به زائران حضرت در مسجد مقدس جمکران استفاده می‌شود.

استاندار قم گفت: مدیران استان موظف هستند تا در جهت رفع نقاط ضعف مجموعه‌های تحت امر خود، در راستای خدمت به زائرین، برنامه‌ریزی زمان‌بندی شده و عملیاتی داشته باشند./