آتش نشانان برتر قم تجلیل شدند

در شصت و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم از آتش نشانان برتر قم با اهدا لوحی تجلیل شد. به گزارش قم نما به نقل از شهرنیوز، شصت و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم امروز به ریاست جلالی رئیس شورا و با حضور شهردار قم برگزار شد که […]

در شصت و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم از آتش نشانان برتر قم با اهدا لوحی تجلیل شد.

به گزارش قم نما به نقل از شهرنیوز، شصت و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم امروز به ریاست جلالی رئیس شورا و با حضور شهردار قم برگزار شد که در حاشیه این جلسه از تلاش ها و خدمات آتش نشانان استان قم تجلیل به عمل آمد.
عبدالله جلالی رئیس شورای اسلامی شهر قم با تقدیر از تلاش های صورت گرفته توسط آتش نشانان، گفت: تلاش های این قشر در جامعه بر کسی پوشیده نیست و با فداکاری و جانفشانی های خود در راستای خدمات رسانی گام بر می دارند.
وی بیان کرد: آتش نشانان با ایثار و شجاعت در عرصه های مختلف به میدان آمده و با تلاش‌های ارزنده خود می کوشند تا کمترین خسارت به مردم وارد شود که این بهترین اقدامات است.
عباس جعفری مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: بر اساس استاندارد، عملیات های ما با این تعداد نیرو بسیار زیاد است و باید به ازای هر ۲ هزار و ۵۰۰ شهروند یک آتش نشان وجود داشته باشد و این در حالی است که ما در کل ۵۰۰ نیرو داریم.
وی بیان داشت: در نیمه اول سال جاری، هزار و ۵۴۳ حادثه آتش سوزی و ۲ هزار و ۸۶۸ حادثه دیگر از جمله تصادف خودرو، حادثه در آسانسور، سقوط از ارتفاع و… نیز رخ داده که توسط توسط آتش نشان ها خدمات رسانی شده است.