آناصنعت قم بهترین نتیجه را درمقابل تیم فوتسال گفتمان تهران خواهد گرفت

سرمربی تیم فوتسال آناصنعت پاسارگاد قم گفت: برای انجام بازی فردا مقابل سفیر گفتمان تهران آمادگی مناسبی داریم و بهترین نتیجه را با حمایت هواداران خود خواهیم گرفت.

به گزارش پایگاه خبری قم نما، حسین صبوری روز چهارشنبه درگفت و گویی اظهار داشت: با توجه به اینکه در بازی رفت در تهران نتیجه را مقابل سفیر گفتمان واگذار کردیم و با توجه به شرایط جدول رده بندی مسابقات نیاز به پیروزی داریم.

وی ادامه داد: بازیکنان ما انگیزه خوبی دارند که در بازی فردا شکست دور رفت را جبران کنیم.

سرمربی آناصنعت قم افزود: بازیکنان تیم ما برای شاد کردن دل هواداران خود تمام تلاش خود را انجام می‌دهند و آنان با عشق هواداران بازی می‌کنند و تمام توان خود را برای آنان می‌گذارند.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه در جدول رده بندی با سفیر گفتمان همسایه هستیم این موضوع انگیزه جداگانه‌ای برای تیم آنا صنعت نسبت به نتیجه‌گیری برای بازی مقابل این تیم ایجاد می‌کند.

صبوری ابراز داشت: حمزه صدیق‌زاده برای بازی فردا مصدومیتی دارد که مشخص نیست به بازی برسد و در روزهای اخیر تمرین نکرده‌است.

وی یادآور شد که تیمش برای بازی فردا مقابل سفیر گفتمان تهران بازیکن محرومی ندارد.

وی افزود: شرایط تیم حریف را آنالیز کرده‌ایم و نقاط قوت و ضعف سفیر گفتمان را می‌دانیم و امیدواریم با حمایت هواداران نتیجه خوبی بگیریم و دل آنان را شاد کنیم./