اهتمام به رویکرد مسأله محوری در مبارزه با فرقه های انحرافی

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به رویکرد مسأله محوری در این دفتر گفت: مبارزه با فرقه‌های وهابیت، جریان‌های تکفیری، مسیحیت تبشیری و تصوف بخشی از مسأله‌های اصلی ما است. به گزارش قم نما به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین […]

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به رویکرد مسأله محوری در این دفتر گفت: مبارزه با فرقه‌های وهابیت، جریان‌های تکفیری، مسیحیت تبشیری و تصوف بخشی از مسأله‌های اصلی ما است.

به گزارش قم نما به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی در دیدار با آیت الله مکارم شیرازی با تسلیت حادثه تروریستی اهواز بیان کرد: ما در دفتر تبلیغات اسلامی در چند سال اخیر رویکرد مسأله محوری را آغاز کردیم و به مسائل جدی حوزه فرهنگ حساس شده و میزهای تخصصی تشکیل دادیم و بسته‌های جامع اقدامات را تهیه و بخش‌های مختلف دفتر را در رابطه با حل مسائل روز جامعه بسیج کردیم.

وی با بیان اینکه در راستای تحکیم بنیان خانواده در دفتر تبلیغات اسلامی بر روی مسأله طلاق متمرکز شده‌ایم، افزود: مسائلی از قبیل سبک زندگی، اخلاق فردی و اجتماعی، مبارزه با فرق انحرافی و تعمیق باورهای دینی و بسیاری از مسائل دیگر فرهنگی مورد توجه ما قرار گرفته و اقدامات اساسی پیرامون آن انجام می دهیم.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به برگزاری همایش تصوف، شاخصه‌ها و نقدها به همت دفتر تبلیغات اسلامی، گفت: یکی از اهداف همایش ایجاد شبکه علمی برای کسانی است که در این زمینه کار می‌کنند و این همایش بهانه‌ای برای گردهمایی فعالان این عرصه است و انتظار از قم وجود دارد که بتوانند پشتوانه علمی نقد تصوف را فراهم کند.