رژیم صهیونیستی خطری برای همه بشریت است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم منحوس صهیونیستی خطری نه تنها برای فلسطین ، لبنان، عراق و سوریه بلکه تهدید و خطری برای همه بشریت است.

به گزارش پایگاه خبری قم نما، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری روز شنبه در اجتماع پایانی راهپیمایان ۱۳ آبان قم در حرم مطهر حضرت معصومه(س) اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی حرکت ضد صهیونیستی زنده شد و دشمنان سعی کردند با نفوذ جریان سازش‌کار در ایران این حرکت را خاموش کنند ولی موفق نشدند.

وی بیان کرد: صهیونیست بین الملل سعی در حمایت از دولت مجعولی دارد که سرزمین فلسطین را غصب کرده و این طور نیست که دو نفر سیاست‌مدار آمریکایی پشتیبان صهیونیست‌ها باشند، امروز سران نظام سلطه مبنای اعتقادشان بر صهیونیست است.

وی گفت: صهیونیست‌ها رویای نیل تا فرات و خواب تصرف همه دنیا را دارند و یهودیان و مسیحیان صهیونیست جاهل ،خطری برای تهدید دنیا هستند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ امروز حرکتی که در غزه در حال وقوع است یک حرکت محلی کوچک نیست، از این رو وظیفه کشورهای اسلامی است که خطر صهیونیست را فهمیده و در قبال آن اقدام عاجل کنند.

ذوالنوری ادامه داد: صهیونیست‌ها در ۲۷ روز حدود پنج‌هزار کودک و سه هزار زن را در غزه به شهادت رساندند و آنها به هیچ کس رحم نمی‌کنند اما باید بدانند بیداری اسلامی‌ که به برکت انقلاب اسلامی به وقوع پیوسته دنیا را علیه آن ها بسیج می‌کند.

وی افزود: اگرچه غربی‌ها در اجرایی کردن معامله قرن ترامپ جلوی رژیم صهیونیستی فرش قرمز پهن کرده‌اند اما درتمام کشورهای دنیا از جمله آمریکا، انگلیس و کانادا وجدان‌های بیدار و مملو از خشم موج می‌زند و صدای شکسته شدن استخوان های نظام سلطه شنیده می‌شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه ۱۳ آبان را از نقاط مهم عطف انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: رژیم سلطنتی و استکباری طاغوت با تصویب قانون کاپیتولاسیون قصد داشت نسبت به ستون فقرات نظام سلطه خوش خدمتی و اقدامی ‌ماندگار کرده باشد اما امام راحل در مقابل این قانون سراسر ننگین قد برافراشت و بیانات تندی علیه رژیم طاغوت و آمریکای جنایتکار ابراز کرد و این امر باعث شد که ایشان را در۱۳ آبان ۱۳۴۳ هجری شمسی امام خمینی(ره) به ترکیه تبعید کنند ولی این اقدام هیچ تاثیری در مبارزه امام علیه ظلم و ستم رژیم نداشت.

ذوالنوری گفت: در۱۳ آبان ۵۷ نیز تعداد زیادی از دانش آموزان به دانشجویان در دانشگاه تهران پیوستند و علیه رژیم شاه شعار دادند و در این بین دژخیمان طاغوت به روی آنان آتش گشودند و دانشگاه تهران و خیابان انقلاب به خون دانش آموزان آغشته شد.

وی ادامه داد: رژیم با ریختن آن خون‌های پاک در۱۳ آبان نه تنها نتوانستند انقلاب را خاموش کند بلکه نزدیک به ۵۰ سال از آن روز می‌گذرد و هر سال در سالروز ۱۳ آبان رسوایی نظام سلطه از حلقوم دانش آموزان ما خارج می شود و جمعیت سیل آسای انقلاب میراث ارزشمند جهاد و شهادت را پاس می‌دارند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: دانشجویان خط امام نیز در ۱۳ آبان ۵۸ لانه جاسوسی را تسخیر کردند که امام راحل از آن به عنوان انقلاب دوم یاد کردند.

وی گفت: انقلاب اسلامی با اقداماتی که هر روز تجدید حیات پیدا کرد مسیر خود را طی نمود و این در حالیست که دشمن، رسانه‌های دنیا را علیه ایران متحد کرد و تحریم نظام نوپای ما را تا به امروز ادامه داد و در دنیا بایکوت سیاسی و انزوای سیاسی را راهی برای از بین بردن انقلاب قرار داد و گروهک های مزدور را به جان ملت انداخت و ۱۷ هزار شهید ترور را این مردم تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

وی تاکید کرد: مردم به وسیله ۲ عامل ولایت مداری و بصیرت بود توطئه دشمنان را خنثی و آنان پشت سر امامشان ایستادند.

ذوالنوری با اشاره به این‌ که‌ دشمن بعد از جنگ، فتنه‌های کوری، چون فتنه ۷۸ کوی دانشگاه تهران را رقم زد اظهار داشت: آنها هم چنین فتنه ۸۸ را رقم زدند و تمام دستورات جرج سوروس و براندازها را فتنه گران درکشور به اجرا گذاشتند ولی مردم پشت امامشان ایستادند./