آغاز عملیات عمرانی ۱۶ متری شهرک ثامن با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال

شهردار منطقه یک قم از آغاز عملیات عمرانی احداث ۱۶ متری شهرک ثامن با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال خبر داد. به گزارش قم نما به نقل از شهرنیوز، مهدی اصفهانیان مقدم با اشاره به وجو ایمنی در منطقه، افزود: در راستای افزایش ضریب ایمنی، حمل مشکل ترافیک و تسهیل در عبور و مرور  […]

شهردار منطقه یک قم از آغاز عملیات عمرانی احداث ۱۶ متری شهرک ثامن با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش قم نما به نقل از شهرنیوز، مهدی اصفهانیان مقدم با اشاره به وجو ایمنی در منطقه، افزود: در راستای افزایش ضریب ایمنی، حمل مشکل ترافیک و تسهیل در عبور و مرور  شهروندان محترم احداث این خیابان در دستور کار منطقه قرار گرفت.
شهردار منطقه یک قم در ادامه بیان داشت: طول مسیر مورد نظر ۳۰۰ متر و عرض مسیر  ۱۶ متر می باشد.
اصفهانیان مقدم اضافه نمود: در این پروژه عملیات خاکبرداری و خاکریزی جهت زیرسازی به میزان ۸۰۰ کامیون پیش بینی گردیده که در حال حاضر خاکبرداری پروژه در حال انجام می باشد.
وی در ادامه تصریح کرد: در احداث این خیابان نیز ۷۰۰ متر طول جدول کانیو و ۱۰۰۰ تن آسفالت پیش بینی گردیده است که در صورت تامین آسفالت مورد نظر ظرف مدت ۲ ماه این پروژه به طور کامل به بهره برداری رسیده و در اختیار شهروندان محترم قرار خواهد گرفت.
شهردار منطقه یک قم در پایان گفت: این خیابان مسیر دسترسی شهرک ثامن (انتهای خیابان نظری ثابت ) به بزرگراه امام علی(ع) می باشد که با بهره‌برداری از این خیابان در وقت و هزینه‌های شهروندان صرفه جویی چشم گیری خواهد شد.