بیانیه مجمع عمومی جامعه مدرسین در پی رهنمودهای اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب و محکومیت جبهه استکبار در ناامن سازی، کشته‌سازی و شهید و مجروح کردن مردم بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری قم نما به نقل از مرکز خبر حوزه در این بیانیه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در تاریخ ۲۵ آبانماه سالجاری آمده‌است: انقلاب اسلامی و تشکیل نظام جمهوری اسلامی، علی رقم ایجاد موانع گوناگون و ویرانگر داخلی و خارجی، توأم با رشد و تعالی و حرکت پویا و غیر ایستایی، با نور افشانیش در پرتو اسلام اهل‌بیتی توجه دنیا را به خود خیره ساخت. در پی آن، بشر تحت استعمار و ستم استکبار، ملت بزرگ تاریخ‌ساز و انقلاب اسلامی استکبارستیز این ملت را با آگاهی و اراده (بدون هرگونه اجبار و تحمیلی) به‌عنوان الگو پذیرفته است.

بیانیه حاکیست:‌ آمریکا و هم‌پیمانان نه‌ تنها نتوانستند این پدیده الگو و بیدارگر را از رشد خیره‌کننده‌اش متوقف کنند، بلکه پوچی ذاتی مکتب خداستیز و انسان ستیز لیبرال دمکراسی غرب در پرتو بیداری نسبی مردم دنیا توسط الگوی بیدارکننده ایران اسلامی، افول قدرت آمریکا و غرب را سرعت بخشید.

دربخش دیگری از این بیانیه آمده‌است: آمریکا و استکبار باهدف پیشگیری از سقوط امپراتوری خود و یا دست‌کم برای به تأخیر انداختن این سقوط، وارد جنگ ترکیبی گسترده‌ای در بستر جنگ شناختی و با ابزار رسانه و فضای مجازی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی شد. هدف اصلی دشمن هنجارشکنی و ایجاد شکاف اجتماعی بود؛ اما در پی عدم همراهی «مردم بصیر» و شکست این طراحی، دشمن از سر استیصال، باهدف ناامن سازی کشور و پیشگیری از تمرکز دولت تازه‌ نفس و پرانگیزه سیزدهم بر جراحی اقتصادی و تعالی کشور، وارد مرحله «کشتار و ترور» شده است.

در ادامه این بیانیه حاکیست: برخی افراد و جریانات سیاسی در این مدت، در مسیر طراحی‌شده دشمن، قرار گرفتند. بی‌شک این نیز از چشم ملت دور نمانده و مردم «دوست و دشمن» خود را در این غربالگری روزگار، بیش‌ از پیش شناختند.

در بخش دیگری ازاین بیانیه آمده است:‌ در پایان اولا بار دیگر بی‌رحمی آمریکا، اروپا، صهیونیسم، رژیم‌های مزدور به‌ویژه گاو شیرده سعودی و عوامل فاقد هویت (مانند منافقین، سلطنت‌طلب‌ها، کومله و دموکرات و افراد شرور)، در به شهید و مجروح کردن و حرمت شکنی مردم بصیر و حافظان امنیت را به‌شدت محکوم می‌کنیم. ثانیا از عموم مردم عزیز به‌خصوص اولیاء گرامی تقاضامندیم تا در کنار نوجوانان و جوان، سخنان راه گشا و امیدبخش رهبر حکیم انقلاب (که در ۲۵ آبان در جمع مردم انقلابی و شهید پرور اصفهان ایراد شد) را با گوش جان شنیده و مانع تأثیرپذیری هیجانی عزیزانشان شوند./