همه در حوزه حفظ ارزش‌های دفاع مقدس مسئولیت دارند

استاندار قم با اشاره به اینکه باید مشکلات حوزه نشر و کتاب دفاع مقدس برطرف شود، تاکید کرد: باید هر مجموعه و شخصی متناسب با وظایف خود در عرصه دفاع مقدس ورود کند چرا که هیچ زمانی تکلیفی از شخصی در این زمینه ساقط نمی‌شود.

به گزارش پایگاه خبری قم نما به نقل از روابط عمومی استانداری قم، سید محمدتقی شاهچراغی روز سه‌شنبه درنشست با فعالین حوزه دفاع مقدس در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری، با اشاره به اینکه مجموعه‌های مردمی نباید زیاد به دنبال منابع دولتی باشند، عنوان کرد: هر شخصی و مجموعه‌ای باید وظایف و تکالیف خود را دنبال کند، ولی اینکه نهادهای مردمی صرفاً به دنبال حمایت‌های دولتی باشند، صحیح نیست.

وی با تأکید بر اینکه در حال تلاش هستیم که سهم استان قم در جدول ۱۷ را افزایش دهیم، خاطرنشان کرد: بسترهایی در استان برای حمایت از مجموعه‌های مردمی و پرداختن به موضوعات دفاع مقدس وجود دارد. 

وی از برگزاری چهار جلسه اختصاصی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت سیزدهم یاد کرد و گفت: مدیران کلان دولت آمادگی لازم برای فعالیت‌های فرهنگی را دارند که امیدواریم از این ظرفیت به بهترین شکل استفاده شود.

شاهچراغی با اشاره به اینکه خروجی این انقلاب به ظهور منتهی خواهد شد، تصریح کرد: از راه‌اندازی مجموعه‌های فرهنگی که فعالیت‌های آن به سمت فرهنگ جهاد و شهادت جهت‌گیری داشته باشد حمایت می‌کنیم./