آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از ۳ پروژه عمرانی و فرهنگی

همزمان با هفته دولت و با اعتبار بالغ بر ۴ و نیم میلیارد تومان عملیات اجرایی و بهره برداری از ۳ پروژه عمرانی و فرهنگی در شهرستان جعفرآباد قم آغاز شد.

همزمان با هفته دولت کلنگ عمرانی خانه ورزش و جوانان بخش مرکزی شهرستان جعفرآباد به زمین زده شد و پروژه پیاده‌رو سازی روستای علی آباد انقلاب و پروژه زیرسازی و آسفالت بلوار ورودی روستای جعفرآباد روز شنبه طی مراسمی بصورت رسمی به بهره برداری رسید.

ذبیح الله عبداللهی، فرماندار شهرستان جعفرآباد در حاشیه این مراسم در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به لزوم استقرار اداره ورزش و جوانان در شهرستان جعفرآباد با تاکید بر بهره‌مندی جوانان از حمایت‌های این سازمان نسبت به رفع موانع احداث این پروژه توسط مسوولان گفت: با توجه به قرارداد منعقد شده با پیمانکار این پروژه قرار شده است تا در ۶ ماه آینده این پروژه به بهره برداری برسد.

 فرماندار و امام جمعه شهرستان پس از این مراسم با حضور در روستای علی آباد انقلاب پروژه پیاده‌رو سازی این روستا به مساحت ۴ هزار متر مربع و هزینه ۷۰۰ ملیون تومان از محل بودجه دهیاری را افتتاح کردند.

مسوولان شهرستان جعفرآباد در ادامه مراسم‌های افتتاح خود پروژه زیرسازی و آسفالت بلوار ورودی روستای جعفرآباد را با هزینه یک میلیارد و سیصد میلیون تومان به مساحت ده هزار متر مربع که با مشارکت بنیاد مسکن و دهیاری روستا با استفاده از قیر یارانه‌ای انجام شده بود را افتتاح کردند.

شایان ذکر است یکی از مصوبات سفر استاندار به شهرستان جعفرآباد اهدای یک تخته تشک کشتی به سالن ورزشی روستای جعفرآباد بود که انجام شد./