مشارکت مردمی اساس موفقیت پروژه های شهری است

شهردار منطقه دو قم گفت: برنامه ریزی و اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی در شهر با مشارکت شهروندان نتایج بهتر و سرعت انجام قابل قبول تری دارند. رضا رحیمی با حضور در مسجد امام حسین(ع) منطقه جوادالائمه نیروگاه با ارائه عملکردی از پروژه های عمرانی و خدماتی و فضای سبز در این منطقه، بیان […]

شهردار منطقه دو قم گفت: برنامه ریزی و اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی در شهر با مشارکت شهروندان نتایج بهتر و سرعت انجام قابل قبول تری دارند.

رضا رحیمی با حضور در مسجد امام حسین(ع) منطقه جوادالائمه نیروگاه با ارائه عملکردی از پروژه های عمرانی و خدماتی و فضای سبز در این منطقه، بیان داشت: هر گاه در برنامه ریزی و انجام پروژه های عمرانی از پتانسیل و توان مشارکت های مردمی بهره مند بودیم نتایج بهتر و انجام پروژه‌ها سرعت بهتری داشته است.
شهردار منطقه دو قم افزود: اکنون با آگاهی و برنامه ریزی به سمت استفاده حداکثری از توان مشارکت مردمی هستیم و این موضوع را بارها در پروژه ها به عینه مشاهده کرده ایم.
رحیمی اجرای پروژه های تملکی، توسعه و نگهداری فضای سبز، احداث شبکه معابر، برنامه های فرهنگی، اصلاح و بازطراحی فضاهای شهری را مهمترین برنامه های مدیریت شهری خواند که نیازمند مشارکت اجتماعی مردمی است.
وی بیان داشت: در بحث توسعه و نگهداری فضای سبز اگر همکاری و مشارکت مردمی وجود داشته باشد هزینه های صورت گرفته کاهش می یابد و می توان در توسعه فضاهای سبز و بهبود کیفیت آن اقدام کرد.
شهردار منطقه دو قم در خصوص درخواست های مردمی با موضوع احداث بوستان‌‎های محله‌ای، عنوان کرد: اهالی محله‌ها می‌توانند درخواست خود را با توجه به پلاکها و زمین های خالی موجود به شهرداری منطقه دو تحویل نمایند تا ضمن بررسی بتوانیم با مالکین آنها توافق و نسبت به احداث بوستان اقدام نماییم.
رحیمی همچنین از تجهیز بوستانهای سطح منطقه به فضای ایمن بازی کودکان اشاره کرد و گفت: در این خصوص اعتبارات خوبی هزینه شده و شهروندان می‌توانند از این تجهیزات استفاده نمایند.
شهرنیوز