فرهنگسرای مجازی قم در سال جاری بهره برداری می شود

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم گفت: دو طرح مهم این سازمان شامل مجموعه تنیس خاکی بوستان علوی و فرهنگسرای مجازی طی سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، حجت‌الاسلام‌ سید احمد طباطبایی‌نژاد با اشاره به برخی از طرح‌های در دست اقدام سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم اظهار داشت: عمده طرح‌های عمرانی توسط شهرداری مرکز تعریف می‌شود که این طرح‌ها بعد از احداث به سازمان جهت بهره‌برداری‌ها واگذار می‌شود.

وی با بیان اینکه سال گذشته سه سالن فرهنگی ورزشی بعد از افتتاحیه به این سازمان واگذار شد تصریح کرد: این مجتمع‌ها در روند مزایده و تحویل پیمانکار قرار دارند.

سرپرست سازمان ورزشی شهرداری قم ادامه داد: این سازمان در سال گذشته مجموعه چمن مصنوعی بوستان علوی را که شکل و نوع کاربری آن تغییر کرده بود را با مشارکت بخش خصوصی تبدیل به تنیس خاکی کرده است که به‌محض تکمیل آماده بهره‌برداری است.

وی یکی دیگر از طرح‌های سازمان فرهنگی را راه‌اندازی فرهنگسرای مجازی دانست و افزود: مراحل این طرح به اتمام رسیده و محتوایی آن نیز در اختیار سازمان قرارگرفته، که در آینده نزدیک آماده بهره‌برداری خواهد بود.

پروژه خط دوم بلوار ابوطالب پردیسان قم به بهره‌برداری می‌رسد

سرپرست منطقه هشت شهرداری قم نیز از بهره‌برداری طرح خط دوم بلوار ابوطالب پردیسان در آینده‌ای نزدیک با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال خبر داد.

 محمد حسین علی‌اکبری با اشاره به اهمیت توجه به مباحث ترافیکی اظهار داشت: طرح بلوار ابوطالب از جمله طرح‌های مهم پردیسان بوده که خط دوم این طرح در راستای روان‌سازی ترافیکی در این محور انجام‌شده است.

سرپرست منطقه هشت شهرداری قم ادامه داد: این محور آمد و شد شهروندان در محله‌های مسکن مهر را به جاده ورجان و همچنین بلوار امام صادق(ع) و بلوار غدیر را تسهیل می‌کند.

وی در ادامه مشخصه‌های این طرح را مورد توجه قرار داد و افزود: این طرح به طول ۲ هزار متر بوده که عملیات جدول‌گذاری، زیرسازی و روکش اسفالت در آن انجام‌ شده است./