۱۰ هزار نفر از مردم قم ۱۴ خرداد در حرم امام راحل حضور می‌یابند

نماینده سپاه علی بن ابیطالب (ع) قم گفت: سهمیه قم برای حضور در آیین گرامیداشت چهاردهم خرداد سی‌وسومین سالگرد رحلت امام ۱۰ هزار نفر است که درحرم بنیانگذار جمهوری اسلامی حضور خواهند یافت.

سرهنگ مهدی داودی روز دوشنبه در جلسه ستاد بزرگداشت سالگرد حضرت امام (ره) در سالن جلسه‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم افزود: مطابق برنامه‌ریزی صورت گرفته، ۱۱ استان کشور از جمله قم که مسافت نزدیکی تا حرم امام دارند، از امکان حضور در این مراسم برخوردار می‌باشند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این تعداد افراد ساعت هفت صبح چهاردهم خردادماه با ۲۵۰ دستگاه اتوبوس به تهران اعزام می‌شوند خاطرنشان کرد: تلاش داریم تا یک حضور قوی و فرهنگی در این مراسم داشته باشیم، از این رو یک سری برنامه‌ها را در سطح رده‌ها پیگیری می‌کنیم.

داودی  همچنین تاکید کرد: دستگاه‌های مختلف استان، بسته‌های محتوایی و موضوعی متناسب با خانواده‌ها و جوانان، مباحثی مانند جمعیت‌شناسی و یا مطالبی پیرامون شهیدان که بیانگر سیره و سبک زندگی آنها باشد، را تهیه کنند.

وی با بیان اینکه کاروان‌های اعزامی به مراسم سالگرد حضرت امام را به نام شهیدان قم مزین می‌کنیم بیان کرد: با توجه به برگزاری کنگره شهدا در قم باید از هر فرصتی استفاده کنیم و شهیدان را به مردم بشناسانیم./