دستگاه‌های نظارتی در مدیریت بازار آرد فعال‌تر عمل کنند 

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری قم با اشاره به ضرورت اجرای طرح آزادسازی نرخ آرد برای نانوایی های حجیم پز گفت: همه دستگاه‌های نظارتی باید به مدیریت بازار نقش فعال‌تری داشته باشند و بدون اغماض با متخلفان و سو استفاده کنندگان برخورد کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، احمد حاجی زاده در جلسه ویژه مدیریت عرضه آرد و نان ضمن تشکر از نانوایی‌هایی که قانونمند عمل می‌کنند بر تشویق این نانوایی ها تاکید کرد و افزود: در شرایط کنونی باید از همه ظرفیت‌های نظارتی استان و حتی بسیج برای جلوگیری از سودجویی برخی افراد و تضیع حقوق مردم استفاده شود و با نظارت مستمر و بازرسی های موثر در اجرای موفق این طرح کمک کنیم.

وی  در ادامه بر حضور مستمر تیم‌های نظارتی در کارخانه‌های آرد استان تاکید کرد و افزود: باتوجه به اینکه ۳۰ درصد ظرفیت پنج کارخانه آرد استان فعال است در صورت مشاهده تخلف از این کارخانه می‌توانیم بدون ایجاد مشکلی برای تولید آرد استان، جلوی فعالیت حتی سه کارخانه آرد متخلف را بگیریم چراکه ما در تامین نان مردم با هیچ فرد متخلف و سودجویی مماشات نمی‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه در تامین گندم و آرد واحدها هیچ مشکلی وجود ندارد افزود: در موضوع مدیریت توزیع مرغ، تجربه‌های خوبی در استان داریم که می‌توانیم از این تجربه‌ها استفاده و همچنین فناوری‌های روز برای عرضه آرد و نان استفاده کنیم.

در این جلسه طرح ممنوعیت خروج آرد از استان تا اطلاع ثانوی و همچنین نظارت دقیق نیروی انتظامی به تصویب رسید.

انتهای پیام/