خارج شدن سه مرکز تشخیص کرونا از چرخه خدمات کرونایی در قم

رییس مرکز بهداشت شهرستان قم گفت: با توجه به کاهش مراجعات به مراکز منتخب تشخیص و درمان سرپایی کرونا در هفته گذشته، سه مرکز تشخیص کرونا در قم از چرخه خدمات کرونایی خارج می‌شوند.

به نقل از روابط عمومی مرکز بهداشت قم، بهاره زارع با اشاره به شرایط به نسبت آرام کرونایی در روزهای اخیر، افزود: در راستای بهره‌گیری از ظرفیت این مراکز برای ارایه سایر خدمات بهداشتی، سه مرکز منتخب تا اطلاع ثانوی از چرخه خدمات کرونا خارج می‌شوند.

وی اضافه کرد: علاوه بر مرکز خوراکیان که مدتی است از چرخه کرونا خارج شده سه مرکز شهدا، پنبه چی و بعثت نیز از روز شنبه به کار خود پایان داده و در صورت نیاز و افزایش مراجعات مجددا فعال خواهند شد. 

وی از همشهریان خواست ضمن ادامه رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اصول فاصله‌گذاری اجتماعی، در صورت مشاهده هرگونه علائم مشکوک به کرونا در اولین فرصت به یکی از مراکز منتخب کرونا مراجعه نمایند.

مراکز کرونا امام حسن عسکری(ع) در شهرک امام حسن و جندقیان در زاویه و فرقانی در نیروگاه در ساعات اداری در خدمت همشهریان می‌باشند و مراکز پردیس در پردیسان و امام خمینی در انتهای صدوق از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب (در ماه رمضان تا ساعت ۶ عصر) فعال بوده و فقط مرکز امام خمینی در روزهای جمعه و تعطیل فعال خواهد بود.

انتهای پیام/