همشهریان احتکار و اختفاء کالاهای اساسی را گزارش دهند

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان قم از همشهریان و بهره برداران بخش کشاورزی خواست تا احتکار و اختفاء کالاهای اساسی را گزارش دهند. علی اصغر همت اظهار داشت: در اجرای مصوبات ستاد اقتصادی دولت و همچنین مصوبات اولین جلسه ستاد مبارزه با احتکار و اختفاء کالا در استان قم و به منظور کنترل […]

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان قم از همشهریان و بهره برداران بخش کشاورزی خواست تا احتکار و اختفاء کالاهای اساسی را گزارش دهند.

علی اصغر همت اظهار داشت: در اجرای مصوبات ستاد اقتصادی دولت و همچنین مصوبات اولین جلسه ستاد مبارزه با احتکار و اختفاء کالا در استان قم و به منظور کنترل بازار و جلوگیری از نوسانات قیمت ها و پیشگیری از کمبودهای احتمالی ناشی از عدم عرضه کالاهای مشمول طرح تشدید مبارزه با احتکار و اختفاء، کالاهای هدف طرح مذکور اعلام شد.

وی افزود: غلات شامل گندم خوراکی، گندم دامی، جو و برنج سفید؛ کالاهای اساسی شامل روغن نباتی ساخته شده، روغن خام، شکر خام، شکر سفید و کره؛ مواد پروتئینی شامل گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم مرغ و شیر خشک صنعتی؛ نهاده ها شامل جوجه یک روزه، تخم مرغ نطفه دار، ذرت دامی، کنجاله سویا، سبوس گندم و دانه های روغنی شامل آفتابگردان، کلزا و کانولا؛ مواد اولیه؛ حبوبات؛ از جمله اقلام مشمول طرح تشدید مبارزه با احتکار و اختفاء به شمار می روند.

وی اضافه کرد: همشهریان در صورت مشاهده احتکار و یا اختفاء کالاهای مشمول این طرح مراتب را به تلفن ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت و همچنین تلفن مستقیم مدیریت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان قم به شماره ۳۲۱۲۶۶۳۱ اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.