تداوم برنامه‌های طرح نشاط معنوی در آستان امامزاده سید علی(ع)

برنامه‌های طرح تابستانی نشاط معنوی در دو بخش خواهران و برادران در آستان مقدس امامزاده سید علی(ع) اجرایی می‌شوند.  حجت‌الاسلام مدرسی با اشاره به اجرای موفقیت‌آمیز طرح نشاط معنوی طی دوره‌های گذشته در آستان مقدس امامزاده سید علی(ع) اظهار کرد: با تکیه بر تجارب گذشته و با حضور نیروهای جوان و خلاق، این طرح طی […]

برنامه‌های طرح تابستانی نشاط معنوی در دو بخش خواهران و برادران در آستان مقدس امامزاده سید علی(ع) اجرایی می‌شوند. 

حجت‌الاسلام مدرسی با اشاره به اجرای موفقیت‌آمیز طرح نشاط معنوی طی دوره‌های گذشته در آستان مقدس امامزاده سید علی(ع) اظهار کرد: با تکیه بر تجارب گذشته و با حضور نیروهای جوان و خلاق، این طرح طی تابستان امسال هم در این بقعه متبرکه اجرایی شده است.
وی افزود: در این طرح صدها نفر از دانش‌آموزان دختر و پسر حضور دارند و کلاس‌های مربوط به آنها به صورت جداگانه برگزار می‌شود.
مسئول فرهنگی آستان مقدس امامزاده سید علی(ع) با بیان اینکه از جمله این کلاس‌ها می‌توان به معارف اسلامی، هنرهای خانگی، صنایع دستی، آموزش زبان و برنامه‌های ورزشی اشاره کرد گفت: همچنین اهتمام به اقامه نماز جماعت با حضور دانش‌آموزان شرکت‌کننده در طرح، یکی از اولویت‌های کاری واحد فرهنگی این بقعه متبرکه است.
وی ادامه داد: رزرو سانس‌های اختصاصی فوتسال و استخر برای خواهران و برادران، به صورت منظم صورت می‌گیرد و دانش‌آموزان و خانواده‌ها از این روند ابراز رضایت کرده‌اند.
مدرسی خاطرنشان کرد: کلاس‌های قرآنی شامل حفظ، قرائت، ترتیل‌خوانی و روخوانی، کارگاه روانخوانی قرآن، تجوید، معارف و مفاهیم کلام وحی و تثبیت محفوظات، از دیگر برنامه‌هایی است که در قالب طرح نشاط معنوی اجرایی می‌شوند.
روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم