کاشت بیش از ۳۳ هزار نهال در منطقه یک

شهردار منطقه یک قم از کاشت بیش از ۳۳ هزار اصله نهال در سال ۹۶ و ابتدای ۹۷ خبر داد. مهدی اصفهانیان مقدم با اشاره به انجام تملکات چند بوستان جدید در منطقه یک، گفت: تملکات مربوط به احداث بوستان انقلاب پیرامون مسجد چهارمردان در دستور کار منطقه است که با تکمیل آن با مساعدت […]

شهردار منطقه یک قم از کاشت بیش از ۳۳ هزار اصله نهال در سال ۹۶ و ابتدای ۹۷ خبر داد.

مهدی اصفهانیان مقدم با اشاره به انجام تملکات چند بوستان جدید در منطقه یک، گفت: تملکات مربوط به احداث بوستان انقلاب پیرامون مسجد چهارمردان در دستور کار منطقه است که با تکمیل آن با مساعدت شهروندان، احداث بوستان را در نیمه دوم سال ۹۷ خواهیم داشت.
شهردار منطقه یک قم کاشت بیش از ۳۳ هزار اصله نهال در سال ۹۶ و ابتدای ۹۷ را مورد توجه قرار داد و افزود: بیش از ۱۸۰ هزار گلدان فصلی با رویکرد ارتقاء محیط شاداب شهری و سرانه‌های فضای سبز کاشته شده است.
اصفهانیان مقدم با اشاره به افزایش ضریب ایمنی بوستان‌ها شهر، گفت: تقویت تسهیلات رفاهی بوستان‌ها خصوصا بوستانهای حاشیه کمربندی امام علی(ع) و توسعه این بوستان‌ها در دستور کار منطقه بوده است.
وی یکی دیگر از پروژه‌های منطقه یک را احداث بوستان معلم و توسعه این بوستان عنوان کرد و افزود: فاز دوم بوستان معلم با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان آماده بهره‌برداری شده است.
شهرنیوز