تحقق ۱۰۸ درصدی بودجه سازمان میادین میوه و تره‌بار

مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم از تحقق ۱۰۸ درصدی بودجه این سازمان خبر داد. علیرضا مظفری با اشاره به رکود حاکم بر کشور و مشکلات درآمدی شهرداری‌ها، از تحقق ۱۰۸ درصدی بودجه سازمان میادین شهرداری خبر داد و اظهار کرد: این میزان تحقق بودجه در حالی است که شرایط اقتصادی کشور مطلوب نیست و در […]

مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم از تحقق ۱۰۸ درصدی بودجه این سازمان خبر داد.

علیرضا مظفری با اشاره به رکود حاکم بر کشور و مشکلات درآمدی شهرداری‌ها، از تحقق ۱۰۸ درصدی بودجه سازمان میادین شهرداری خبر داد و اظهار کرد: این میزان تحقق بودجه در حالی است که شرایط اقتصادی کشور مطلوب نیست و در همین راستا بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر زیرمجموعه بخش‌های سازمان میادین مشغول به کار هستند.
مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم با بیان اینکه در حوزه عمرانی اقدامات قابل توجهی در سازمان میادین انجام شده است، خاطرنشان کرد: فاز اول شهرک خودرویی آماده افتتاح شده است و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
مظفری با اشاره به تدوین سند راهبردی و برنامه سازمان میادین شهرداری و حرکت در مسیر تحقق آن، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون نیز ۱۰۶ درصد تحقق بودجه سازمان میادین صورت گرفته و تلاش داریم شرایط مطلوب فعلی را تا پایان سال ادامه دهیم.
وی با اشاره به ساماندهی مشاغل مختلف شهری با ایجاد غرف و بازارهای محلی، تصریح کرد: در کنار ایجاد این غرفه ها برای تنظیم بازار تاکید داریم که کار واحدهای تجاری بخش خصوصی که در سطح شهر فعال هستند با خللی مواجه نشود.
مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم با اشاره به مساله ساماندهی میدان میوه و تره‌بار مطهری، خاطرنشان کرد: یکی از بزرگترین مشکلات این میدان این است که اسناد مشخصی از مالکین و سرقفلی‌ها وجود ندارد و به همین خاطر باید با تدبیر خاصی برای تعیین تکلیف آن اقدام کرد.
مظفری اذعان کرد: در مجموع بحث میدان میوه و تره بار مطهری با خرید غرف قابل حل است اما باید هرچه سریع‌تر به فکر تملک واحدهای محدوده میدان بود چراکه این واحدها دارای اسناد مالکیت هستند و تملک آنها مشکل‌تر است.
شهرنیوز