هزینه ۲ میلیارد تومانی شهرداری برای برق‌رسانی به بلوار آیت‌الله بروجردی

معاون فنی و عمران شهرداری قم از هزینه ۲ میلیارد تومانی شهرداری برای برق‌رسانی به بلوار آیت‌الله بروجردی خبر داد. علیرضا قاری قرآن با بیان اینکه پروژه بلوار آیت‌الله بروجردی تکمیل شده است، اظهار کرد: تاخیر در اجرای پروژه، به دلیل تلاقی پروژه با مسیر پردیسان به ورجان و مسیر شهرک قدس به جمکران بود […]

معاون فنی و عمران شهرداری قم از هزینه ۲ میلیارد تومانی شهرداری برای برق‌رسانی به بلوار آیت‌الله بروجردی خبر داد.

علیرضا قاری قرآن با بیان اینکه پروژه بلوار آیت‌الله بروجردی تکمیل شده است، اظهار کرد: تاخیر در اجرای پروژه، به دلیل تلاقی پروژه با مسیر پردیسان به ورجان و مسیر شهرک قدس به جمکران بود که بخشی از آن دارای معارضین بود.
معاون فنی و عمران شهرداری قم اضافه کرد: چون در این بخش‌ها نیاز به اجرای عملیات عمرانی داشتیم موجب شد تاخیری در مسیر ایجاد شود.
قاری قرآن بابیان اینکه تلاقی مسیر پردیسان-ورجان نیز خارج از محدوده شهر بوده است، تصریح کرد: در این بخش نیز به دلیل مشارکت با اداره کل راه و شهرسازی برای تکمیل مسیر شاهد تاخیراتی بودیم اما در هر حال شهرداری مسیر اصلی پروژه را طبق زمان‌بندی آماده کرده بود.
معاون فنی و عمران شهرداری قم با تاکید بر اینکه همزمان با دهه کرامت پروژه آیت‌الله بروجردی در اختیار شهروندان قرار گرفت، اظهار کرد: ۵٫۵ کیلومتر در این پروژه برق‌رسانی با اعتبار بیش از ۲ میلیارد تومان توسط شهرداری صورت گرفته و پروژه به طور کامل شامل مسیر و روشنایی و… در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
قاری قرآن گفت: تقاطع شهرک قدس نیز با وجود معارضینی که داشت، چند ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
شهرنیوز