بیش از ۳۰۰ واحد شهرک خودرویی تا پایان سال تکمیل می‌شود

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم گفت: در حال حال حاضر بلوک اول شهرک خودرویی به ظرفیت ۱۰۰ واحد آماده بهره‌برداری خواهد بود و تا پایان سال ۳۰۰ واحد دیگر آماده می‌شود. سیدامیر سامع با بیان اینکه برخی مشاغل ذاتا مزاحمتی برای شهروندان ندارند و برخی رفتارهای ناصحیح صاحبان صنوف برای شهروندان مشکل‌ساز […]

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم گفت: در حال حال حاضر بلوک اول شهرک خودرویی به ظرفیت ۱۰۰ واحد آماده بهره‌برداری خواهد بود و تا پایان سال ۳۰۰ واحد دیگر آماده می‌شود.

سیدامیر سامع با بیان اینکه برخی مشاغل ذاتا مزاحمتی برای شهروندان ندارند و برخی رفتارهای ناصحیح صاحبان صنوف برای شهروندان مشکل‌ساز می‌شود، اظهار کرد: تلاش شهرداری بر این است که اینگونه صنوف با همکاری و اخطارهای قانونی مشکلات را حل کنند و در غیر اینصورت پلمب واحد صنفی صورت می‌گیرد.
معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم اذعان کرد: مدیریت شهری بر این تاکید دارد که تا حد توان از فعالیت واحدهای صنفی مزاحم جلوگیری نکند اما اگر این واحدها به اخطارهای شهرداری توجه نکنند به اجبار بحث پلمب انجام می‌شود.
سامع با بیان اینکه برخی واحدهای صنفی با اسباب مختلف ایجاد مزاحمت برای شهروندان دارند، خاطرنشان کرد: برخی واحدهای صنفی همچون آهن فروشان، درب و پنجره‌سازان و… ذاتا برای شهروندان مزاحمت ایجاد می‌کنند و در این راستا احداث شهرک صنوف در دستور کار شهرداری قرار گرفته که هم‌اکنون فاز آهن‌فروشان این شهرک به طور کامل آماده شده است.
وی با تاکید بر اینکه در چند مرحله اطلاعیه به واحدهای آهن‌فروشان شهر داده شده تا به شهرک منتقل شوند، بیان کرد: با همکاری خوب این صنف ۱۰۰ واحد آهن‌فروش سطح شهر به زودی به این شهرک منتقل خواهند شد.
معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم گفت: در مرحله بعد نیز آهنگران، درب و پنجره‌سازان و صنوف دیگری چون کابینت‌سازان و… را منتقل خواهیم کرد.
سامع با بیان اینکه شهرک خودرو نیز در زمینی به مساحت ۳۳ هکتار در حال احداث است تا بتوانیم بازاری برای فعالیت صنوف مرتبط با خودرو ایجاد کنیم، گفت: در حال حال حاضر بلوک اول این شهرک به ظرفیت ۱۰۰ واحد آماده بهره‌برداری خواهد بود و تا پایان سال ۳۰۰ واحد دیگر آماده می‌شود.
وی تصریح کرد: تعمیرکاران اتومبیل، شرکت‌های بیمه‌های خودرو، نمایشگاه‌داران، صافکاری‌ها و… می‌توانند به این شهرک منتقل شوند تا هم بازاری برای کار بهتر ایجاد شده و هم مزاحمت برای شهروندان ایجاد نشود.
شهرنیوز