میدان مطهری باید هرچه سریع‌تر ساماندهی شود

قائم مقام شهردار قم گفت: میدان مطهری باید هرچه سریع‌تر ساماندهی شود. ابراهیم معتمدی با بیان اینکه در گذشته وضعیت روشن و مشخصی از میدان میوه تره‌بار مطهری وجود نداشته است، اظهار کرد: با همکاری آستان مقدس حضرت معصومه(س) و واسپاری امور مربوط به این میدان به شهرداری اطلاعات خوبی از وضعیت میدان به دست […]

قائم مقام شهردار قم گفت: میدان مطهری باید هرچه سریع‌تر ساماندهی شود.

ابراهیم معتمدی با بیان اینکه در گذشته وضعیت روشن و مشخصی از میدان میوه تره‌بار مطهری وجود نداشته است، اظهار کرد: با همکاری آستان مقدس حضرت معصومه(س) و واسپاری امور مربوط به این میدان به شهرداری اطلاعات خوبی از وضعیت میدان به دست آمده و شهرداری به دنبال تعیین تکلیف این محدوده است.
قائم مقام شهردار قم با تاکید بر اینکه سازمان میادین میوه و تره‌بار با ظرفیت‌های ویژه‌ای که دارد باید اقدامات مربوط به تملک میدان مطهری را انجام دهد، خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما باید بر این باشد که این محدوده را تملک کرده و سپس نسبت به ساماندهی آن اقدام کند.
معتمدی با تاکید بر اینکه سازمان میادین میوه و تره‌بار باید به صورت جدی وارد مساله ساماندهی و تملک میدان مطهری شود، تصریح کرد: آستان حضرت معصومه(س) مشارکت ویژه با شهرداری برای تعیین تکلیف میدان مطهری دارد و به همین خاطر باید از این همکاری استفاده کرده و سریع‌تر شناسایی املاک و تملک آنها صورت گیرد.
شهرنیوز