مدیر کل اوقاف استان قم: مسابقات قرآنی در استان قم از سطح بالایی برخوردار است

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: مسابقات قرآنی در استان قم از سطح بالایی برخوردار است. حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل حسینی مقدم مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قم دراختتامیه چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف استان قم، ضمن گرامیداشت یاد شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم […]

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: مسابقات قرآنی در استان قم از سطح بالایی برخوردار است.

حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل حسینی مقدم مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قم دراختتامیه چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف استان قم، ضمن گرامیداشت یاد شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم اظهار داشت: امروز شاهد این هستیم که به برکت انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی کتاب مقدس آسمانی در زندگی مردم حضوری کم نظیر دارد.
وی به برگزاری مسابقات قرآنی از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: به برکت حرکت امام راحل(ره) شاهد چهل و یکمین دوره برگزاری مسابقات قرآن هستیم که هر سال هم بر غنای آن افزوده شده است.
حسینی مقدم افزود: امروز مسابقات استانی قرآن در حد مسابقات کشوری برگزار می شودکه نشان دهنده بالا رفتن سطح مسابقات در استان ها است.
وی ادامه داد: در سال جاری ۲۳۰۰ نفر در استان قم شرکت کرده بودند که در نهایت ۳۵۰ متسابق در مرحله استانی در بخش های مختلف حفظ و قرائت به رقابت پرداختند.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قم خاطر نشان کرد: در پایان باید از همه داوران تشکر و قدرانی کنم که در این دوره زحمات زیادی را متحمل شدند و امیدوارم متسابقین قم در مسابقات کشوری همانند سال های گذشته به خوبی بدرخشند.
روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم