اقدامات مجموعه مدیریت شهری مصداق شعار «ما می توانیم» است

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه که در مجموعه مدیریت شهری با دست خالی انجام می‌شود مصداق کامل شعار «ما می‌توانیم» است. احمد امیرآبادی فراهانی در مراسم افتتاح ۲۸ پروژه منطقه ۶ قم که در مسجد حضرت معصومه(س)‌ برگزار شد ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه مدیریت شهری و همه افرادی که […]

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه که در مجموعه مدیریت شهری با دست خالی انجام می‌شود مصداق کامل شعار «ما می‌توانیم» است.

احمد امیرآبادی فراهانی در مراسم افتتاح ۲۸ پروژه منطقه ۶ قم که در مسجد حضرت معصومه(س)‌ برگزار شد ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه مدیریت شهری و همه افرادی که در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند، اظهار کرد: ملت بزرگ ایران دارای آزادی و استقلال است و دشمنان تلاش می‌کنند که این استقلال را از بین ببرند و کشور را در راستای اهداف خودشان اداره کنند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملت ایران برای برقراری عدالت و مبارزه با ظلم و ستم قیام کردند، افزود: ملت ایران همواره در طول این ۴۰ سال مسیر را درست رفته‌اند و اگر مسئولان نیز خوب عمل نکرده‌اند اما بازهم مسیر حرکت مردم درست بوده است.
امیرآبادی خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر سختی‌ها و مشکلات زیادی به مردم وارد شده است که می‌توانیم با عزم و اراده ملی و استفاده‌ از ظرفیت جوانان این مشکلات را برطرف کنیم و بدون تردید اگر در میدان حضور داشته باشیم، می‌توانیم مشکلات را حل کنیم.
امیرآبادی فراهانی بیان کرد: مردم سختی‌ها را تحمل می‌کنند اما باید بدانند که مسئولان با تمام توان در حال تلاش برای حل مشکلات هستند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران کشور سرمایه‌دار و ثروتمندی است؛ همچنین جوانان بسیار خوبی داریم و می‌توانیم در مقابل آمریکا و دشمنان ایستادگی کنیم.
وی عنوان کرد: ترامپ یک آدم دیوانه است که هیچ ثبات شخصیتی ندارد و در حالی که در ظاهر جمهوری اسلامی ایران را تهدید می‌کند، در پشت صحنه خواهان مذاکره با ایران است.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از موضع اخیر رئیس جمهور و حفظ عزت جمهوری اسلامی ایران، عنوان کرد: مردم در راهپیمایی‌ها و انتخابات‌ها نشان دادند که همیشه در صحنه حضور دارند و همواره از نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت می‌کنند و این نشان می‌دهد که مردم نسبت به کشور احساس مسئولیت می‌کنند.
امیرآبادی با بیان اینکه وظیفه مجلس دفاع از عزت و کرامت کشور و مردم است، گفت: در حال حاضر علی رغم مشکلات زیادی که در کشور وجود دارد اقدامات بسیار خوبی در قم در حال انجام است و چرخ توسعه و پیشرفت قم همواره در حال حرکت است و متوقف نشده است؛ آنچه که در مجموعه مدیریت شهری با دست خالی انجام می‌شود مصداق کامل شعار «ما می‌توانیم» است.
امیرآبادی فراهانی در پایان به برطرف کردن مشکلات و دغدغه‌های مردم تأکید کرد و بیان داشت: به نظر می‌رسد در منطقه ۶ نیاز به احداث بوستان بانوان است و امیدواریم که مجموعه مدیریت شهری به این مسئله توجه داشته باشند.
شهرنیوز