آغاز بهره‌برداری از ۹۰ واحد تعمیرگاهی شهرک خودرویی

مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم گفت: همزمان با دهه کرامت بهره‌برداری از ۹۰ واحد تعمیرگاهی شهرک خودرویی آغاز شد. علیرضا مظفری با بیان اینکه همزمان با دهه کرامت از مجموعه غرفه‌ای جدید جهت عرضه میوه و تره بار و سبزی بهره‌برداری شد، اظهار کرد: این غرفه با مساحت  ۲ هزار و ۴۴۰ مترمربع و ارزش […]

مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم گفت: همزمان با دهه کرامت بهره‌برداری از ۹۰ واحد تعمیرگاهی شهرک خودرویی آغاز شد.

علیرضا مظفری با بیان اینکه همزمان با دهه کرامت از مجموعه غرفه‌ای جدید جهت عرضه میوه و تره بار و سبزی بهره‌برداری شد، اظهار کرد: این غرفه با مساحت  ۲ هزار و ۴۴۰ مترمربع و ارزش ریالی ۲۰ میلیارد ریال خردادماه احداث شده و در دهه کرامت به بهره‌برداری رسید.
مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم با اشاره به اجرای عملیات عمرانی شهرک خودرویی قم، تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که امروز گریبان‌گیر بسیاری از کلانشهرها است بحث فعالیت صنوف مزاحم در معابر مرکز شهر و محدوده‌های مسکونی است.
مظفری اضافه کرد: در همین راستا احداث شهرک خدمات خودرویی با مشارکت سرمایه‌گذار بخش خصوصی در دستور کار شهرداری قرار گرفت تا بتوان خدمات این بخش را در محل تجمیع و صنوف مزاحم داخل شهر را منتقل کرد.
وی با بیان اینکه شهرک خودرویی با راه‌اندازی بلوک اول به تعداد ۹۰ واحد تعمیرگاهی نمایشگاهی آماده بهره‌برداری شده است، خاطرنشان کرد: به مرور استقرار صنوف در این واحدها آغاز خواهد شد و با اقدامات اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی که صورت گرفته امیدواریم به زودی شاهد استقبال ویژه شهروندان از این شهرک باشیم.
مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم همچنین به آماده سازی شهرک صنوف اشاره کرد و افزود: احداث شهرک صنوف چند سالی است که در دستور شهرداری قرار گرفته اما دچار مشکلاتی شده بود که به همت مدیران شهر این مشکل رفع شده و حتی تعدادی از واحدها در شهرک مستقر شده‌اند.
مظفری از تأمین زیرساختهای شهرک صنوف با هزینه ای بالغ بر ۸۵ هزار میلیارد ریال خبر داد و تصریح کرد: فاز آهن فروشان شهرک نیز آماده بهره‌برداری شده است و با توجه به تکمیل شدن بخش‌های دیگر شهرک به مرور واحدهای درب و پنجره‌سازان و دیگر صنوف آلاینده شهری نیز در شهرک مستقر خواهند شد.
شهرنیوز