جزئیات نشست جامعه مدرسین با رئیس مجلس ‌پیرامون FATF

عضو هیئت‌رئیسه مجلس با گلایه‌مندی از برخی نمایندگان مجلس در ارتباط با وزرا گفت: متأسفانه برخی از نمایندگان زمانی که خود آن‌ها رأی به حضور وزیری در دولت داده‌اند با وزرای مربوطه عکس سلفی می‌گیرند که این موضوع بسیار آزاردهنده است. احمد امیرآبادی فراهانی با اشاره به جزئیات جلسه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با […]

عضو هیئت‌رئیسه مجلس با گلایه‌مندی از برخی نمایندگان مجلس در ارتباط با وزرا گفت: متأسفانه برخی از نمایندگان زمانی که خود آن‌ها رأی به حضور وزیری در دولت داده‌اند با وزرای مربوطه عکس سلفی می‌گیرند که این موضوع بسیار آزاردهنده است.

احمد امیرآبادی فراهانی با اشاره به جزئیات جلسه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با رئیس مجلس و نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی پیرامون FATF اظهار داشت: این جلسه کاملاً محرمانه بود و نقطه نظرات اعضای جامعه مدرسین در این جلسه مطرح شد و آقای لاریجانی در دفاع از این لوایح چهارگانه به اعضا توضیحاتی ارائه کردند.

وی با بیان اینکه سؤال از نمایندگان موردحمایت جامعه مدرسین امری مبارک است، ابراز کرد: بنده معتقدم جایگاه حوزه و جامعه مدرسین بسیار بالاست و نباید پله ترقی سیاستمداران باشد و اگر از فردی حمایت کردند باید نمایندگان آنان پاسخگوی مسائل کشوری و استانی باشند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با گلایه‌مندی از برخی نمایندگان مردم در مجلس در ارتباط با وزرای دولتی تصریح کرد: متأسفانه برخی از نمایندگان زمانی که خود آن‌ها رأی به حضور وزیری در دولت داده‌اند با وزرای مربوطه عکس سلفی می‌گیرند که این موضوع بسیار آزاردهنده است.

‌امیرآبادی بخش عمده‌ای از مشکلات کشور را مربوط به سوء مدیریت دانست و افزود: همه مشکلات ناشی از تحریم نیست و زمانی که دولت تمام تخم‌مرغ‌های خود را در سبد برجام گذاشته و برجام چنین سرنوشتی پیدا کرده است باید این شرایط اثرات روانی در بازار و جامعه داشته باشد.

وی با انتقاد از عدم به‌کارگیری ظرفیت‌های جوانان در حل مشکلات کشور عنوان کرد: ما باید با دنیا مذاکره کنیم ولی دنیا که فقط آمریکا و اروپا نیست و باید از ارتباطات گسترده تجاری و اقتصادی در دنیا استفاده شود و باید در این رابطه تلاش کنیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وقتی دشمنان انقلاب این‌همه برای تحریم نظام تلاش می‌کنند، ما هم باید تلاش مضاعف کنیم و مشخص شد که برجام و پسابرجام هیچ عائده‌ای برای کشور نداشت.

وی بزرگ‌ترین مشکل کشور را نقدینگی برشمرد و اظهار داشت: یک‌میلیون و ۷۰۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی در کشور وجود دارد که هر کجا این مبلغ سرازیر در بازارهای سکه، ارز، مسکن و خودرو شده خرابی به‌بار آورده است.

تسنیم