با حضور ۳۰۰ متسابق؛ چهل و یکمین دوره مسابقات اوقاف قم آغاز می شود

چهل و یکمین دوره مسابقات اوقاف قم از امروز اول مردادماه با رقابت ۳۰۰ زن و مرد در امامزاده شاه سیدعلی آغاز می شود. سیدمحمد صالح نژاد، رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: چهل و یکمین دوره این مسابقات قرآن اوقاف قم در مرحله استانی در امامزاده سیدعلی برگزار می شود. […]

چهل و یکمین دوره مسابقات اوقاف قم از امروز اول مردادماه با رقابت ۳۰۰ زن و مرد در امامزاده شاه سیدعلی آغاز می شود.

سیدمحمد صالح نژاد، رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: چهل و یکمین دوره این مسابقات قرآن اوقاف قم در مرحله استانی در امامزاده سیدعلی برگزار می شود.
صالح نژاد افزود: این مسابقات رشته های حفظ کل؛ ۲۰، ۱۰ و پنج جزء همچنین قرائت تحقیق، ترتیل و اذان و دعا برگزار می شود و ۳۰۰ نفر در این مرحله با یکدیگر مسابقه خواهند داد.
وی با بیان اینکه در مرحله شهرستانی بیش از دوهزار نفر با هم رقابت کره بودند بیان کرد: از فردا مسابقات با رقابت بانوان آغاز و رقابت آقایان نیز روزهای چهارم و پنجم مردادماه برگزار و مراسم اختتامیه نیز ششم مردادماه برگزار خواهد شد.
صالح نژاد برگزیدگان مرحله شهرستانی در تمامی رشته ها جز حفظ ۵ جزء به مرحله کشوری اعزام می شوند و از مسائل جدید این مسابقات افزوده شدن حفظ به تمامی رشته ها است که آزمون آن به صورت اینترنتی و بعد از انجام قرائت ترتیل، تحقیق، اذان و دعا انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: در بخش آقایان داوری مسابقات بر عهده ستوده نیا، شهیدی پور، شاه میوه و عباسی است و کریم دولتی نیز سرپرستی هیئت داوری را بر عهده دارد.
روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم