پروژه‌های منطقه سه قم افتتاح شد

پروژه‌های منطقه سه قم با حضور آیت‌الله سیدمحمد سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)، آیت‌الله حسینی بوشهری امام جمعه و شهردار قم به بهره‌برداری رسید. آیین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های منطقه سه قم با حضور آیت‌الله سیدمحمد سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری امام جمعه قم، دکتر سقائیان‌نژاد شهردار و […]

پروژه‌های منطقه سه قم با حضور آیت‌الله سیدمحمد سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)، آیت‌الله حسینی بوشهری امام جمعه و شهردار قم به بهره‌برداری رسید.

آیین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های منطقه سه قم با حضور آیت‌الله سیدمحمد سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری امام جمعه قم، دکتر سقائیان‌نژاد شهردار و مدیران و مسوولان استان در مسجد امیرالمومنین بلوار شهید آیت‌الله مدرس برگزار شد.
شهردار منطقه سه قم با بیان اینکه در حوزه سرمایه‌گذاری ظرفیت‌های خوبی در منطقه سه وجود دارد، تصریح کرد: تلاش ما بر این است تا با استفاده از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری امکانات منطقه را ارتقاء بخشیم.
نعمتی با بیان اینکه در سال گذشته و سه ماهه نخست امسال ۲۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان را اجرایی کنیم، اظهار کرد: در چند ماه آینده پروژه‌های مهم جاده کوه سفید، بلوار زینبیه و تابلیه خیابان کارگر را در دستور کار داریم.
سقائیان‌نژاد شهردار قم نیز از افتتاح ۴۰ پروژه در حوزه فضای سبز، ۳۰ پروژه در حوزه ایمنی، ساماندهی مشاغل شهری ۷ پروژه و… در دهه کرامت خبر داد و افزود: در منطقه یک ۴۷ پروژه با اعتباری بیش از ۶۰ میلیارد تومان افتتاح شد و روز گذشته نیز ۲۵ پروژه منطقه دو با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.
وی افتتاح ۲۴ پروژه با اعتبار بیش از ۲۰ میلیارد تومان در منطقه سه را مورد توجه قرار داد و افزود: تا پایان دهه کرامت افتتاح پروژه‌های دیگر مناطق را خواهیم داشت و در این ایام پروژه بزرگ بلوار آیت‌الله بروجردی مورد بهره‌برداری قرار خواهیم داد و پردیسان از بن‌بست خارج می‌شود.
امام جماعت مسجد امیرالمومنین بلوار شهید آیت‌الله مدرس با بیان اینکه امکانات ورزشی در منطقه سه محدود است، گفت: از شهرداری درخواست داریم که در محدوده پیاده‌روهای عریض منطقه اقدام به نصب ست‌های ورزشی کند.
امام جمعه قم با تاکید بر اینکه تیم فعلی مدیریت شهری کمر همت بسته و اراده جدی برای خدمت به مردم دارند، گفت: امیدواریم همین شرایط بسیار خوبی که در راستای خدمت به مردم در شهرداری ایجاد شده ادامه پیدا کند.
شهرنیوز