بازگشائی بلوار آیت‌الله العظمی بروجردی همزمان با میلاد با سعادت حضرت امام رضا(ع)

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از بازگشائی فاز سوم بلوار بزرگ آیت‌الله العظمی بروجردی(ره) حد فاصل شهرک قدس تا شهرک پردیسان همزمان با آخرین روز دهه مبارک کرامت و میلاد حضرت شمس‌الشموس علی بن موسی الرضا(ع) خبر داد. حمیدرضا عابدی خرسند با اشاره به افتتاح ۲۰۰ پروژه‌ی شهرداری قم در ایام مبارک […]

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از بازگشائی فاز سوم بلوار بزرگ آیت‌الله العظمی بروجردی(ره) حد فاصل شهرک قدس تا شهرک پردیسان همزمان با آخرین روز دهه مبارک کرامت و میلاد حضرت شمس‌الشموس علی بن موسی الرضا(ع) خبر داد.

حمیدرضا عابدی خرسند با اشاره به افتتاح ۲۰۰ پروژه‌ی شهرداری قم در ایام مبارک دهه کرامت از آغاز ماه ذی‌القعده و ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) تا روز ولادت حضرت امام رضا(ع) گفت: طبق برنامه‌ریزی که از قبل برای افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های شهرداری قم انجام شده بود، این افتتاحیه‌ها به صورت منطقه محور و به ترتیب در هر شب از این دهه مبارک در یکی از مناطق شهر قم برگزار می‌گردد.

وی با اعلام هزینه بالغ بر ۴۰۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این پروژه‌ها اظهار داشت: این پروژه‌ها در بخش‌های مختلف عمرانی، خدماتی، ترافیکی، فرهنگی و فضای سبز در تمامی مناطق هشتگانه شهر قم اجرا شده و در اختیار شهروندان عزیز قرار خواهد گرفت.

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم شاخص‌ترین پروژه‌ی قابل افتتاح در دهه مبارک کرامت را پروژه عظیم بازگشائی فاز سوم بلوار آیت‌الله العظمی بروجردی(ره) دانست و گفت: فاز سوم این بلوار بزرگ حدفاصل بلوار ولیعصر(عج) در شهرک قدس تا بلوار امام صادق(ع) شهرک پردیسان به طول ۶ کیلومتر و عرض ۷۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۱۳۰۰ میلیارد ریال مراحل نهایی عملیات اجرایی خود را سپری می‌کند.

وی با اشاره به تلاش خادمان شهر برای اتمام عملیات اجرائی باقیمانده این پروژه گفت: تمام تلاش مجموعه شهرداری برای انجام دقیق و کامل این پروژه به کار گرفته شده تا در موعد مقرر و همزمان با افتتاح پروژه‌های منطقه هشت شهرداری قم در شب میلاد حضرت امام رضا(ع) در اختیار شهروندان محترم قرار بگیرد.

عابدی خرسند اعلام هرگونه خبر در خصوص تأخیر در بهره‌برداری و بازگشائی این پروژه را نادرست دانست و افزود: طبق برنامه‌ریزی‌ها شهرداری قم و اعلام قبلی و تبلیغات صورت گرفته در ایام دهه کرامت هر شب به ترتیب پروژه‌های یکی از مناطق هشتگانه با حضور مدیران و مسئولین استانی، علما و بزرگان شهر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری و به صورت کاملاً مردمی در مساجد هر منطقه به بهره‌برداری می‌رسد که پروژه بلوار آیت‌الله العظمی بروجری(ره) نیز به عنوان یکی از پروژه‌های شهرداری منطقه هشت و در آخرین شب افتتاحیه‌های شهرداری قم بازگشائی خواهد شد.

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم در پایان با اعلام اتمام عملیات عمرانی در مسیر فاز سوم بلوار بزرگ آیت‌الله العظمی بروجردی(ره) گفت: طبق وعده مجموعه شهرداری قم به محض اتمام دیگر قسمت‌های عملیات اجرائی شامل بخش‌های ترافیکی، ایمنی و فضای سبز این پروژه و همزمان با میلاد حضرت امام رضا(ع) در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

 شهرنیوز