امیرآبادی: امامزاده سید معصوم(ع) مانند نگین انگشتری در منطقه نیروگاه می درخشد

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که مردم نیروگاه افتخار می کنند که میزبان این امامزاده عظیم الشان هستند، گفت: امامزاده سید معصوم(ع) مانند نگین انگشتری در منطقه نیروگاه می درخشد.  احمد امیرآبادی فراهانی شب گذشته در همایش تکریم و بزرگداشت امامزاده سید معصوم(ع) که در این مکان مقدس برگزار شد، اظهار […]

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که مردم نیروگاه افتخار می کنند که میزبان این امامزاده عظیم الشان هستند، گفت: امامزاده سید معصوم(ع) مانند نگین انگشتری در منطقه نیروگاه می درخشد.

 احمد امیرآبادی فراهانی شب گذشته در همایش تکریم و بزرگداشت امامزاده سید معصوم(ع) که در این مکان مقدس برگزار شد، اظهار داشت: در ایام بسیار مبارکی قرار داریم و این یک افتخار برای مردم قم است که در جوار حرم حضرت معصومه(س) حضور داریم.
وی بااشاره به مشکلات به وجود آمده در ماه های اخیر بیان داشت: دشمنان نظام تمام تلاش خود را به کار بسته است تا این نظام را ناکارآمد نشان بدهند.
امیرآّبادی افزود: ما در بین مردم حضور داریم و از نزدیک در جریان کمبودها و کاستی ها هستیم ولی بدانید این سختی ها در طول تاریخ بارها برای مسلمین و معصومین به وجود آمده است.
وی ادامه داد: همه این سختی ها برای دفاع از دین، اسلام ، قرآن و انسانیت بوده است و ما امروز این مکتب را دنبال می کنیم و در کنار مظلومین عالم قرار داریم.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: باید راه را انتخاب کنیم اما این را هم باید بدانید که بخشی از مشکلات از تحریم ها و عوامل بیرونی است و بخش مهم دیگر به داخل کشور برمی گردد.
وی ادامه داد: امروز شاهد حضور برخی مسئولان عافیت طلب و جیره خوار هستند که خیانت می کنند و دنبال پرکردن اطرافیان خودشان هستند اما باید با این افراد مبارزه کنیم .
امیرآبادی تصریح کرد: باید جلوی فرصت طلب ها بایستیم و مجاهدت کنیم به طوری که همیشه آماده شهادت باشیم، ما شهدای زیاد دادیم وبهترین جوان های خودمان را تقدیم این نظام و انقلاب کردیم.
وی به اهمیت استقلال کشور اشاره کرد و گفت: وظیفه همه ما است که اجازه ندهیم سفرای غربی برای این کشور تعیین تکلیف کنند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مکتب اهل بیت مبارزه با فساد است و این مهم باید در کشوراجرایی شود.
وی با بیان این که دشمن در داخل کشور نفوذی دارد،ابراز داشت: مجلس و دولت باید مراقبت کنند و مردم هم باید در انتخاب های خودشان دقت کنند و اجازه ندهند هر کسی وارد مجلس شود.
امیرآبادی ادامه داد: این انقلاب بیش از ۳۰۰ هزار شهید داده و ارزان به دست نیامده است، اگر امروز جوان نیروگاهی در سوریه نجنگد باید در قم با داعش مبارزه کنیم.
وی افزود: دولت با حمایت های مجلس مشکلات مردم را حل کند، امروز ما در منطقه دست برتر را داریم و دولت باید از این مهم استفاده کند.
نماینده مردم قم در مجلس تاکید کرد: امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران در منطقه اثبات شده و باید قدر این مهم را بدانیم.
وی افزود: دولت با پشتیبانی مردم باید این قدرت را در درون کشور و در مبارزه با فساد نیز نشان دهد.
امیرآبادی ابراز داشت: ما باید شب و روز نداشته باشیم و با وحدت در مسیر رهبری حرکت کنیم تا در برابر آمریکا و ایادی آن ها ایستادگی کنیم.
روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم