مدیریت مطلوب شهرداری برای رفع مشکلات و کمبودهای شهر قم

استاندار قم مدیریت مطلوب شهرداری برای رفع مشکلات و کمبودهای شهر قم را مورد تاکید قرار داد. سیدمهدی صادقی در آیین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های منطقه یک شهرداری قم که در مسجد چهارمردان برگزار شد، با بیان اینکه با اتحاد و همدلی انقلاب اسلامی پیروز شده است، اظهار کرد: با امید و همدلی و […]

استاندار قم مدیریت مطلوب شهرداری برای رفع مشکلات و کمبودهای شهر قم را مورد تاکید قرار داد.

سیدمهدی صادقی در آیین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های منطقه یک شهرداری قم که در مسجد چهارمردان برگزار شد، با بیان اینکه با اتحاد و همدلی انقلاب اسلامی پیروز شده است، اظهار کرد: با امید و همدلی و همکاری به کوری چشم دشمنان و با تدبیر علیه توطئه‌های دشمن که با تمام توان و تجربیات به دنبال فشار بر مردم ما هستند تا نظام را دچار فروپاشی کنند بر مشکلات فائق خواهیم آمد.
استاندار قم با بیان اینکه تحت رهبری مقام معظم رهبری و همدلی توطئه دشمنان خنثی خواهد شد، گفت: با تدبیر رهبری شاهد شکل‌گیری هماهنگی گسترده‌ای در کشور برای پیروزی بر توطئه‌های دشمن هستیم.
صادقی با تقدیر از خدمات و تلاش‌های شهرداری برای رفع مشکلات شهر قم، گفت: مدیران شهرداری با مدیریت خوب به مشکلات و کمبودهای شهر می‌پردازند و شاهدیم که اقدامات گسترده‌ای در شهر شکل گرفته است.
وی اذعان کرد: مدیران شهری تلاش دارند که هرچه که می‌توانند بیشتر کار انجام دهند و مزاحمت کمتری برای مردم شهر ایجاد شود.
شهرنیوز