کشف باند سارقان موتورسیکلت در قم

به نقل از روابط عمومی فرمانده انتظامی قم، جانشین فرمانده انتظامی قم گفت: باند ۹ نفره سارقان موتورسیکلت در این استان کشف و منهدم شد.

سردار بهادر اسماعیلی در این زمینه افزود: با اطلاع ماموران پاسگاه انتظامی دامشهر از ورود و خروج افراد مشکوک به یک دامداری در حومه قلعه صدری، موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در تحقیقات ماموران مشخص شد محل موصوف پوششی برای ارتکاب انواع جرایم به‌ویژه سرقت موتورسیکلت و اوراق کردن آن‌ها و همچنین پاتوقی برای استعمال مواد مخدر است.

وی ادامه داد: ماموران پاسگاه انتظامی دامشهر با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه وارد مکان موصوف شده که در این راستا پنج متهم دستگیر شدند.

اسماعیلی بیان کرد: با اقدامات فنی و پلیسی چهار نفر دیگر از همدستانشان نیز در این رابطه شناسایی و دستگیر شدند.

وی با اشاره به این‌که ۹ متهم دارای سوابق متعدد کیفری می‌باشند، افزود: از مخفیگاه متهمان، قطعات موتورسیکلت، مقادیری انواع مواد مخدر، آلات استعمال مواد مخدر، نوشیدنی غیرمجاز، کابل برق و تابلوهای انتقال کابل مخابرات کشف شد.

وی اضافه کرد: متهمان به همراه پرونده تشکیل شده و اموال مکشوفه به مرجع ذیصلاح تحویل شدند.

توقیف خودرو حامل لوازم آشپزخانه قاچاق 

فرمانده انتظامی شهرستان قم از کشف محموله قاچاق لوازم آشپزخانه در نتیجه بازرسی از یک دستگاه خودرو سمند خبر داد.

سرهنگ مراد حسین جعفریان افزود: ماموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان قم در عوارضی قم- تهران، یک دستگاه خودروی سمند حامل بار قاچاق را توقیف کردند.

وی اضافه کرد: در ادامه بازرسی از خودرو مذکور ۱۶ دستگاه غذاساز فاقد مجوز و قاچاق به ارزش ۵۶۰ میلیون ریال کشف گردید.

وی بیان کرد: پلیس قم با جدیت با هرگونه قاچاق کالا و ارز مقابله می‌کند و شهروندان نیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز از جمله قاچاق و توزیع کالاهای غیرمجاز توسط افراد فرصت‌طلب و سودجو، موضوع را از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ اطلاع داده تا پلیس در اسرع وقت رسیدگی و قاطعانه و قانونی برخورد کند.
انتهای پیام/