نصب بنر تصاویر سردار سلیمانی در سطح شهر قم

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم با اشاره به برگزاری سرود خیابانی در دهه بصیرت گفت: برای سالگرد شهادت حاج قاسم برنامه‌های مفصلی داریم و به زودی بنرهای تصاویر سردار سلیمانی در سطح شهر قم نصب خواهد شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید احمد طباطبایی نژاد ضمن گرامی داشت ایام فاطمیه دهه، بصیرت و دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: برای این ایام شهرداری از چند هفته پیش جلساتی را برگزار کرده است و قرار شد مجموعه اقداماتی را سازمان فرهنگی شهرداری و تعدادی از اقدامات را نیز مناطق شهرداری و بخشی از اقدامات این ایام را نیز سازمان زیباسازی و اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری انجام دهند.

وی افزود: برای فضاسازی شهری طرحی انجام شده که به زودی اجرایی می‌شود برای ایام فاطمیه تقریباً همه خیابان‌های اصلی شهر سیاه‌پوش شده است، یک برنامه در نگارگذر خیابان صفاییه با موضوع ترکیبی ایام فاطمیه، دهه بصیرت و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی انجام می‌شود.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم خاطرنشان کرد: شهرداری قم همکاری‌هایی با یادواره‌های شهدا دارد که همایش ملی مکتب فاطمی حاج قاسم سلیمانی در حال برگزاری است که با مشارکت شورای هیئات و بسیج و سپاه و دیگر ارگان‌ها در حال انجام است و تا ۲۹ دی نیز این برنامه ادامه خواهد داشت.

طباطبایی‌نژاد بیان داشت: شب شعر نیز با موضوع سردارسلیمانی برگزار خواهد شد که در دهه بصیرت انجام خواهد شد، بازدید از مراکز فرهنگی مانند خانه موزه شهید زین‌الدین و بیت حضرت امام و گلزار شهدا به صورت تور انجام خواهد شد.

وی افزود: برنامه مشترکی نیز با همکاری بسیج پردیسان در حوزه ورزشی به یاد سردار سلیمانی مسابقات ورزشی برگزار می‌شود.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم با اشاره به فضاسازی سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در شهر قم، گفت: این اتفاق رخ خواهد داد و تصاویر حاج قاسم سلیمانی در سطح شهر نصب خواهد شد و برای این مسئله طرح‌های مختلفی انجام خواهد شد.

طباطبایی‌نژاد عنوان داشت: با توجه به اینکه چند ایام با هم همزمان شده است و تحت تأثیر اتفاقاتی که پیش رو داریم کمی در زمان بندی به مشکل خوردیم و از زمان بندی عقب افتادیم اما برنامه‌ها برای سالگرد حاج قاسم بسیار مفصل است و به زودی انجام می‌شود.

وی افزود: برای دهه بصیرت سرودهای خیابانی نیز انجام خواهد شد.
انتهای پیام/