ایجاد فضایی امیدبخش برای توسعه و پیشرفت، با حضور رئیس جمهور در استان

استاندار قم در پیامی با اشاره به سفر استانی آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور و شماری از اعضای هیات دولت به قم آورده است: در پرتو این حضور، فضایی امیدبخش برای توسعه و پیشرفت استان و گره گشایی از مشکلات شکل گرفت.

در پیام سید محمدتقی شاهچراغی آمده است: حمد و سپاس ایزد منان را که سیزدهمین سفر استانی دولت مردمی و انقلابی به قم مقدس “خاستگاه انقلاب اسلامی و دیار حماسه و بصیرت و اجتهاد”، با موفقیت وشکوه و شایستگی هر چه تمام برگزار گردید.

پیام ادامه یافته است:  در پرتو حضور پرشور و شوق رئیس جمهور محترم و شماری از یاران جهادی و پرتلاش ایشان، فضایی امید بخش توأم با انگیزه مضاعف در مسیر نیل به توسعه و پیشرفت استان و گره گشایی از موانع و مشکلات دیرینه این دیار شکل گرفت.

پیام حاکی است: هر چند به دلیل شرایط کرونایی امکان دیدار عمومی آیت الله رئیسی با هم استانی های عزیز فراهم نگردید اما ابراز احساسات و شوق وصف ناپذیر مردم در ملاقات ها، برنامه ها و بازدیدهای سرزده از محلات و مناطق مختلف، جلوه های زیبایی از همدلی و پیوند بین مردم و دولت را به منصه ظهور رساند.

در این پیام اضافه شده است: بدون شک این سفر در کنار دستاوردهای مهم خود در شتاب بخشی به روند رو به رشد و شکوفایی استان، در زمینه تقویت تعامل و ارتباط عمیق دولت با مراجع و حوزه های علمیه و افزایش همدلی و همفکری و هماهنگی هر چه بیشتر قوه مجریه و نهاد بالنده حوزه برای پیشبرد بهتر امور اجرایی کشور را نیز حائز برکات ارزشمندی بود.

پیام می افزاید: در پایان اینجانب لازم می دانم مراتب تقدیر و تشکر خود را از همراهی آحاد مردم شریف قم به ویژه مراجع عالیقدر، نماینده معزز ولی فقیه در استان و علما ، ائمه محترم جمعه و جماعات، نمایندگان محترم قم در مجلس شورای اسلامی، خانواده های معظم شهداء و ایثارگران، طلاب، فضلا و فرهیختگان حوزه و دانشگاه، مدیران و کارکنان محترم ادارات ، سازمان ها و نهادها اعلام نمایم .

پیام ادامه یافته است: همچنین از اصحاب پرتلاش رسانه، مدیران و خبرنگاران مطبوعات، خبرگزاری ها و مدیریت و کارکنان صدا و سیمای مرکز قم که با تلاش چشمگیر خود زوایای مختلف این سفر را اطلاع رسانی و به تصویر کشیدند صمیمانه سپاسگزارم و امیدوارم با همت و تلاش مسؤلانه و جهادی دستگاه های ملی و استانی هر چه زودتر شاهد اجرایی شدن تصمیمات و مصوبات این سفر پر خیر و برکت باشیم.
انتهای پیام/