برگزاری مراسم افتتاحیه بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر قم

به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، مراسم افتتاحیه بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر قم با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم برگزار شد.

مراسم افتتاحیه بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر قم با حضور سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معصومه آمره عضو شورای اسلامی قم، حسن دلیر معاون هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی قم و جمعی از هنرمندان، مسئولین هنری، پیشکسوتان و گروه‌های نمایشی شرکت‌کننده در جشنواره برگزار شد.

سید موسی حسینی کاشانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم در این آئین با بیان اینکه در آینده نزدیک در زمینه‌های زیرساختی قدم‌های خوبی برداشته خواهد شد گفت: خوشحالم که در جمع هنرمندان هنر نمایش قم حضور دارم و امیدوارم به زودی قم به عنوان مرکز تولید نمایش با محتوای دینی معرفی شود چرا که این تمرکز ویژه باعث رشد تئاتر قم خواهد شد.

وی در ادامه افزود: هنرمندان تئاتر قم و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اعضای یک خانواده‌اند و می‌توانند با همدلی و مشارکت مشکلات‌شان را حل کنند و اجازه ندهند میان‌شان جدایی و تفرقه ایجاد شود.

علی فرحناک دبیر بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر قم نیز ضمن تشکر از تمامی هنرمندان شرکت‌کننده در جشنواره، از حمایت‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قدردانی کرد و افزود: اگر هنرمندان تئاتر قم دست در دست یک‌دیگر برای حل مشکلات‌شان تلاش کنند بی‌شک این مشکلات مرتفع خواهد شد.

وی همچنین افزود: احداث پلاتو جدید انجمن هنرهای نمایشی در تالار فرهنگ و هنر با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌تواند نوید بخش اتفاق‌های بسیار خوبی در جهت رشد فعالیت‌های نمایشی باشد و قطعا آینده‌ی بسیار خوبی در انتظار تئاتر قم خواهد بود.

در این مراسم همچنین از اصغر نوبخت، سید حسین فدایی‌حسین، احمد سلیمانی و حامد جلالی اعضای شورای انتخاب جشنواره تقدیر شد.

همچنین از اعظم دلداده مربی گروه تئاتر توان یابان اوتیسم به خاطر تلاش‌های بی‌وقفه و خالصانه در زمینه تولید نمایش با این عزیزان تقدیر شد.

در پایان این مراسم نیز با حضور خانواده هنرمند زنده یاد عظیم اسدی که به دلیل بیماری کرونا از جمع هنرمندان هنرهای نمایشی استان قم به دیار باقی شتافته بود، از این هنرمند فقید تجلیل و لوح یادبود جشنواره به ایشان تقدیم شد.
انتهای پیام/