برپایی نمایشگاه کارتون و کاریکاتور «زوال» در قم

به نقل از  روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، نمایشگاه کارتون و کاریکاتور «زوال»، آثار مسعود شجاعی طباطبایی کاریکاتوریست شناخته شده کشور در نگارستان اشراق برپا شد.

نمایشگاه کارتون و کاریکاتور«زوال» با موضوع زوال و افول آمریکا با حضور مسعود شجاعی طباطبایی کاریکاتوریست شناخته شده کشور در قم افتتاح شد.

پس از افتتاح این نمایشگاه، نشستی با حضور اساتید هنرهای تجسمی از جمله مسعود نجابتی، محمد مهدی نوری،‌ سید مهدی حسینی، محمدعلی روزبهانی رئیس حوزه هنری قم، محمدرضا فیروزیان معاون فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی و محمد مهدی ایمانی مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری قم برگزار شد و  شجاعی طباطبایی به بیان توضیحاتی در خصوص آثار ارائه داده شده در این نمایشگاه پرداخت.

این نمایشگاه شامل ۴۰ اثر است که در مدت دوسال توسط مسعود شجاعی طباطبایی خلق شده‌اند.

نمایشگاه کارتون و کاریکاتور «زوال» تا ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۰ در نگارخانه اشراق قم به نشانی چهار راه شهداء، ابتدای خیابان شهداء برقرار و برای عموم مخاطبان قابل بازدید است.

علاقه‌مندان می‌توانند در بازه زمانی ذکر شده صبح‌ها از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و عصرها از ساعت ۱۶ تا ۱۹ برای بازدید از آثار نمایشگاه به نگارستان اشراق مراجعه کنند.
انتهای پیام/